Василь Бабенко та Володимир Дорошенко.Слово про визначного космонавта, сина славної української землі, справжнього героя

Дорогі співвітчизники! Шановні родичі та близькі! Багаточисельна українська діаспора Республіки Башкортостан у цю сумну хвилину разом з Вами перебуває у жалобі.

Непоправної втрати зазнала українська і світова космонавтика. Для нас Павло Попович був не лише першим українським космонавтом, але й патріотом рідної землі, народу, України. Завдяки його постійній підтримці українські економічні та культурні програми розвивалися і втілювалися в Росії.

Яскрава особистість, істинний інтелігент, визначний вчений, людина тонкого і глибокого гумору, виключно гостинний і людяний, енергетика його зігрівала й надихала, - саме таким залишиться в пам'яті Павло Романович.

Далекий зоряний простір назавжди прийняв Павла Романовича у свої обійми!

Низько вклонімося та побажаємо вічного спокою душі Павла Романовича Попова - визначного космонавта, сина славної української землі, справжнього героя.

Співголова Федеральної національно-культурної автономії "Українці Росії" та ОУР Василь Бабенко

Голова Республіканського національно-культурного центру українців Башкортостану "Кобзар" Володимир Дорошенко.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Василь Бабенко та Володимир Дорошенко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка