Кращі українські книги у аудіоформаті пропонує онлайн-бібліотека «Слухай»

Знайти українську книгу в Росії, навіть офіційно «дозволеного» «Кобзаря», на що скаржаться наші читачі, частково вирішує безкоштовна онлайн-бібліотека аудіокниг «Слухай» (https://sluhay.com.ua/). За час її презентації з 20 грудня 2018 року на сьогодні на сайті начитано біля 200 творів різних жанрів від класичних творів Тараса Шевченка,Івана Франка, Івана Коцюбинського Олени Теліги до  сучасних українських поетів і прозаїків.

Тексти начитували актори, музиканти, студенти та волонтери: Ірина Приходько, Богдан Бенюк,  Євген Янович, Валерій Харчишин, Даша Астаф’єва, Alyosha та інші. Письменник Марк Лівін та поетеса Катерина Бабкіна начитали свої роботи самі.

 У лідерах переглядів сторінок сайту «Слухай»  зараз твори  Ліни Костенко («Життя іде і все без коректур»), Михайла Грушевського («Порадь мені, старий батько..»), Лесі Українки («Конвалія»), , Максима Рильського («Мова»), Миколи Зерова («В Донбасі») та інші.

Проект реалізували Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, «Типовий Київ» та Департамент освіти КМДА.

Формат аудіокниги часто обирають люди з браком часу – літературу можна слухати в дорозі або  займаючись домашніми справами.  Також аудіокниги бувають незамінні  для людей з вадами зору або особливостями сприйняття візуальної інформації.

Наш кор.


На світлинах:

  • Актриса Ірина Приходько читає вірш Ліни Костенко
  • Головна сторінка онлайн-бібліотеки аудіо книг «Слухай»
  • Народний артист України Богдан Бенюк читає вірш  Якова Щоголева

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка