Генеральний консул України у Владивостоці  Олександр ДанильченкоЯк ми зустрічали повпреда української держави на Далекому Сході Росії

Активісти Южно-Сахалінської місцевої національно-культурної українців «Дніпро» та Сахалінської регіональної громадської організації українців «Київська Русь» 26 вересня гостинно з хлібом-сіллю зустріли в аеропорту “Южно-Сахалінськ” Генерального консула України у Владивостоці Данильченка Олександра Петровича, котрий прибув до Сахаліну з робочою поїздкою для знайомства з українською діаспорою та на Х Міжнародну конференцію з нафти і газу Сахаліну. Дівчата в національних костюмах зустріли його словами пісні «Зеленеє жито, зелене, хорошії гості у мене...»

А тележурналістка  телекомпанії “АСТВ” зацікавилась питанням: ”Яка допомога від Владивостокського консульства буде сахалінським українцям?” А також попросила його звернутись до діаспори на рідній мові. Хоча він свою бесіду починав саме українською мовою.

Ми бачили, як були приємно здивовані такою теплою зустріччю представники Міністерства закордонних справ  Росії, які теж зустрічали Консула по дипломатичній лінії. Відчувалося, що перші враження на Сахалінській землі у пана Генерального консула прекрасні. Надіємось, позитивний тон від перебування Олександра Петровича на Сахаліні залишиться і надалі.

Перше інтервью дипломата з України на сахалінській землі - на українській  мові

Повпреда України сахалінські українці зустріли хлібом-сіллю

На світлинах: Генеральний консул України у Владивостоці Олександр Данильченко. Перше інтерв’ю дипломата з України на сахалінській землі - на українській  мові. Повпреда України сахалінські українці зустріли хлібом-сіллю.

Микола ЗАСЕНКО,

голова Ради Сахалінської регіональної громадської

організації українців «Київська Русь»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка