Господиня бенефісуВ міському будинку культури Южно-Сахалінська отримала численні вітання Заслужений працівник культури України та Росії

У міському Будинку культури «Батьківщина» Южно-Сахалінська 26 червня 2008 року було людяно – зібралися любителі народної пісні та поклонники таланту Людмили Засенко. Багато було тих, хто пам’ятає її бенефіс 1998 року, але цей відрізнявся не тільки афішею, на якій красувався надпис «А просто українка-україночка», а й тим, що вперше виконувались сольні пісні не під баян, а під професійно виконану фонограму – «мінусовку».

Коли люди слухали пісні „Два кольори”, „Росте черешня”, „А я просто українка...”, „Чураївна”, „Пісня про хліб”, то плакали не тільки українці. Таке виконання не залишає байдужими нікого, бо голос лунає з глибини душі щирої українки, народженої близько від дніпрових круч, Дуба Шевченко та Сосни Гоголя. Не може людина, народжена в таких краях забути рідну Україну, мешкаючи навіть на Далекому Сході.

А коли Народний ансамбль козацької пісні „Воля” виконував прем’єру пісні – „Чуєш брате мій...”, то голос тремтів навіть у співаків. Наприкінці концертної програми дівчатка із молодіжного ансамблю пісні „Славія” по традиції рознесли коровай по залі. А люди йшли на сцену з квітами та подарунками і не хотіли відпускати Людмилу – ювіляра. Така любов простих людей сама дорожча. Не зіпсувало настрою навіть та обставина, що від виконавчої влади Сахалінської області нікого не було. У них свої проблеми не зв’язані з людьми від народу – нехай вони з ними і залишаються.

Приємно, що і федеральне, і регіональне телебачення, так само, як і місцеві газети тепло та задушевно проінформували тих, хто не зміг почути та побачити талановиту – ПРОСТО УКРАЇНКУ!. Вона гордо і з честю несе почесні звання – Заслужений працівник культури України та Росії!

Афіша ювілейного  бенефісу Людмили Засенко

Співає  подружжя  Людмила і Микола Засенки

Разом з ансамблем

На світлинах: Господиня бенефісу. Афіша ювілейного  бенефісу Людмили Засенко. Співає  подружжя  Людмила і Микола Засенки. Разом з ансамблем "Воля" - Народний ансамбль пісні "Долинонька" з міста Долінська Сахалінської області, керівник Людмила Засенко, концертмейстер Олександр Падалка.

Прес-центр українських громад „Київська Русь” та „Дніпро”

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка