Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує українців, які входять до східної діаспори, на відверту розмову онлайн

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас взяти участь в онлайн-події «У день, коли повертаються лелеки… МІОК запрошує на дружню розмову», яку організовує Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» 19 березня 2021 року для східної діаспори та представників численних українських громад й освітніх українознавчих осередків із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану.

Чому 19 березня? Бо в цей день, як здавна вірили наші предки, повертаються в рідний край із вирію лелеки, і яким би важким не був їхній шлях, вони завжди знаходять дорогу додому. Саме тому ми вибрали цю символічну дату, щоб зібратися разом на теплу, душевну розмову: розповісти про себе, почути про Вас, згадати про старих друзів і познайомитись із новими, зав’язати нові контакти, запропонувати допомогу, домовитися про співпрацю.

Ми презентуватимемо наші нові досягнення: навчальні матеріали з української мови як іноземної, освітні портали для вчителів та учнів; розповімо про цікаві формати мовних шкіл. У подарунок представники закордонних українознавчих шкіл і культурно-освітніх осередків отримають сюрприз від МІОКу!

Ви ознайомите нас із діяльністю Ваших громад, українських шкіл, культурних центрів; поділитеся уже втіленими чи тільки запланованими культурно-освітніми заходами; розповісте про труднощі в освіті та культурі.

Пам’ятаймо, лелеки повертаються додому, бо ТУТ ЇХ ЧЕКАЮТЬ!

Подія відбудеться онлайн на платформі Zoom у п’ятницю, 19 березня 2021 року. Початок о 15:00 год.

Для участі у заході просимо зареєструватися до 12 березня 2021 р. за посиланням: https://forms.gle/QPo76rCAHw8BHBNU7

За деталями звертайтеся на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38 (067) 254 12 38 (контактна особа – Оксана Галайчук)

ЗМІ просимо звертатися на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за тел: (032) 258-01-51

Ірина Ключковська, директорка МІОК

На світлині: Банер, присвячений анонсованій події.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка