Ані ЛоракПід час презентації цього проекту відбувся круглий стіл “Я – громадянин. Ми – держава” 

У Культурному центрі України в Москві відбулася презентація міжнародного проекту “Україна – Росія: держави і громадяни”, в рамках якої пройшов круглий стіл “Я – громадянин. Ми – держава” за участі представників Посольства України в РФ, Культурного центру, російських науковців та української діаспори міста. Ініціатором проведення презентації стала Міжнародна громадська організація “Диалог – Мир” та, зокрема, її президент Гульнара Муртазаєва.

Після круглого столу на гостей Центру чекала зустріч із відомою українською співачкою, кандидатом від України на пісенний конкурс “Євробачення-2008” Ані Лорак. Півторагодинний концерт української поп-діви, під час якого звучали добре знані композиції та нові хіти Ані Лорак, закінчився автограф-сесією для учнів Української недільної школи та побажаннями перемоги на головній сцені Європи.

Наприкінці презентації для її учасників організатори влаштували невеличке, але приємне знайомство з популярним українським гуртом із Тернополя “Скай”.

Учасники круглого столу

На світлинах: Ані Лорак. Учасники круглого столу.

Юрій БЕЗКРОВНИЙ

Інформаційна служба Культурного центру України в Москві

E-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +7 (495) 737 88 27 Факс: +7 (495) 291 70 70

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка