Художник Володимир Іллічов

У Національному культурному центрі України в Москві з нагодиДня незалежності України відбулося відкриття виставки живопису «Гора духу»

Виставка належить перу члена Національної спілки художників України, Спілки художників Росії Олени Іллічової та члена Національної спілки художників України Володимира Іллічова.

Вечір відкрила заступник генерального директора Центру Лариса Бондарук, яка привітала гостей Українського дому на Арбаті з Днем незалежності України, а також представила талановитих одеських майстрів.

Згодом, розповідаючи про свою творчість і бачення світу, Олена Іллічова зазначила: “Наша земна куля – це маленька планета, яка чекає від людей любові і краси, ласки і поваги одне до одного, світлого сліду після того, як ми покинемо цей світ. Тому сьогодні ми, не знаючи кордонів, привезли сюди, в серце російської столиці, свої роботи, які були створені протягом п’яти років. В цьому напрямку ми з Володимиром працюємо близько сорока років, починаючи з художнього училища, інституту. А в Москві ми маємо можливість виставляти свої роботи з 2000 року, як у державних, так і в приватних галереях. Кожна з робіт – це уособлення нашого духовного стану в той час, коли ми їх створювали. Кожна робота наповнена бажанням покращити світ. Ви це відчуєте, коли уважно придивитеся до полотен. Можливо, у когось виникне бажання навчитися малювати. Ми проводимо майстер-класи по всьому світу, навчаємо своєї авторської техніки. Ця виставка є рухомою: щось постійно дарується, частина залишається у колекціонерів, щось додається, та й в прямому сенсі вона подорожує країнами і містами. Нещодавно, наприклад, вона повернулася із Санкт-Петербурга. Ми дуже сподіваємося, що, переглянувши цю виставку, відвідувачі бодай трошки зміняться в бік любові… до себе. Спробуйте знайти для себе улюблену картину, контакт з нею. І ви пересвідчитеся, наскільки зросли духовно.

Також запрошуємо вас відвідати при нагоді нашу школу і галерею “Аурум” в Одесі. Люди, які приходять до нас навчатися останнім часом, стають щасливішими, бо навчаються творчому підходу не лише у малюванні, а й у житті. І ми стаємо щасливішими разом з ними”.

До розповіді долучився і Володимир: “Основним нашим напрямком є те, що ми робимо полотно фактурним за допомогою рук, для цього на руку одягається шкарпетка, за допомогою якої і створюється простір картини. Також ми використовуємо у своїй роботі такий інструмент, як канцелярське лезо. За допомогою нього досягається глибинність фактури. Родзинкою наших робіт є те, що вони всі зроблені незвичайним способом, проте виглядають природно”.

На виставці у Культурному центрі представлено 54 картини. Серед них жіночі і чоловічі портрети, пейзажі, натюрморти, концептуальний живопис, полотна із зображенням архітектури тощо. Експозиція діятиме до кінця вересня у Шевченковій залі Культурного центру.

Записала Олена Марченко.

Додатково:

Олена ІЛЛІЧОВА

Член Національної спілки художників Українита Творчої спілки професійних художників Росії;

1979 - Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова;

1986 - Одеський педагогічний інститут ім К. Д. Ушинського;

Кілька років викладала живопис і малюнок в Одеському художньому училищі ім. М. Б. Грекова.

Художниця працює як самостійний живописець з 1980 року.На її рахунку участь у всесоюзних, всеукраїнських, міжнародних виставках, бієнале, велика кількість арт-проектів, а також 14 персональних виставок.

Володимир ІЛЛІЧОВ

Член Національної спілки художників України.

1975-1979 - Одеське державне художнє училище ім М. Б. Грекова;

1979-1984 - Одеський інженерно-будівельний інститут, архітектурний факультет;

1988-1992 - Аспірантура Вищого інституту архітектури і будівництва м. Софія,Болгарія; захист дисертації по дизайну міського середовища;

1992-1996 - Викладач, доцент кафедри «Основ архітектуриОдеської державної академії будівництва та архітектури.

Джерело:http://ukrcentr.ru/kulturno-mistecka/gora-duxu-oleni-ta-volodimira-illichovix/

Додаткова інформація:http://odessa1.com/news/na-verande-u-libmana-59220.html

На світлинах: Художник Володимир Іллічов. Відкриття виставки. Виставка. Глядачі. Робота майстра. Цікавий натюрморт. Примушує замислитися. Торкає за серце. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка