Віктор Ковтун, художник

20 жовтня у Національному культурному центрі України в Москві відбулася передача в дар робіт народного художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, голови Харківського відділення Національної спілки художників України Віктора Ковтуна

Віктор Іванович є давнім другом і частим гостем Українського дому на Арбаті. Тут відбулася його персональна виставка живопису, а також виставка робіт його учениці, члена Національної спілки художників України Тетяни Охріменко, за його безпосередньої підтримки було втілено задум встановлення погруддя Тараса Шевченка у виставковій залі Центру.

Кожний візит художника супроводжується подарунками. За довгі роки теплої дружби в Центрі зібрано цілу галерею портретів великих українців, серед яких – Григорій Сковорода, Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Михайло Щепкін, Леся Українка, Іван Франко, Михайло Грушевський, Богдан Ступка, а також картина «Седнів. Козацька церква».

Цього ж разу Віктор Іванович подарував дві роботи: “Видатний кінорежисер Олександр Петрович Довженко” та “Київський Рівноапостольний князь Володимир”. Остання робота написана спеціально для Українського дому на Арбаті до 1000-ліття упокоєння князя Київського Володимира Великого.

У церемонії передачі в дар картин узяв участь голова правління міжнародного фонду “Культурное достояние”, професор Віктор Георгійович Карцев.

Дирекція та колектив Національного культурного центру України в Москві сердечно дякують майстру пензля Віктору Івановичу Ковтуну за подаровані роботи, які віднині стануть прекрасним обрамленням духу творчості нашого Центру, життєдайним джерелом натхнення для наших відвідувачів.

Джерело:  http://ukrcentr.ru/kulturno-mistecka/podarunki

Додаткова інформація:

http://ukrcentr.ru/kulturno-mistecka/viktor

http://sovch.chuvashia.com/?p=63799

https://uk.wikipedia.org/wiki/

 

На світлинах: Віктор Ковтун, художник. Картина «Видатний кінорежисер Олександр Петрович Довженко», передана у дар Національному культурному центру України у Москві. Подарована Віктором Ковтуном картина “Київський Рівноапостольний князь Володимир”. Портрет космонавта Павла Поповича та його автор. Урочиста церемонія. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка