У недільній школі імені Павла Поповича, що діє в Національному культурному центрі України в Москві, пролунав останній дзвоник

В Українській недільній школі імені Павла Поповича Національного культурного центру України у м. Москві закінчився черговий навчальний рік.

На святі до присутніх звернулася заступник генерального директора Лариса Бондарук, яка щиро подякувала батькам за співпрацю і побажала учням добре відпочити влітку, щоб з новими силами розпочати наступний навчальний рік.

Для гостей та присутніх був влаштований святковий концерт, який підготували учні школи разом з викладачами Тетяною Мунтян і Ольгою Помятіловою та батьками учнів. Вихованці співали й танцювали, розповідали вірші та зачаровували дорослих своєю неповторністю і любов’ю до України.

Урочисто були вручені почесні грамоти за активну участь у культурних заходах Школи, досягнення у вивчення української мови, музичної культури та успіхи в образотворчому мистецтві таким учням: Божені Дичко, Арсену Шахбанову, Владиславу та Миколі Ніколенкам, Леву та Олексію Старостіним.

Також діти отримали в подарунок книги від Посольства України в Російській Федерації.

Джерело


На світлинах: Виступають вихованці Української недільної школи ім. Павла Поповича. Почесні грамоти кращим учням вручає заст. директора Центру Лариса Бондарук. До присутніх звертається викладач недільної школи Тетяна Мунтян. Фрагмент виступу вихованців школи-1. Фрагмент виступу вихованців школи-2. Власкор УКРІНФОРМу в Москві Роман Цимбалюк не міг пропустити такий цікавий захід. Спільне фото на згадку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка