Українці Москви влаштували Святвечір у стінах Культурного центру на Арбаті

Січень є найбагатшим для українців на Свята та святкові традиції місяцем. Найпоетичніші різдвяно-новорічні дійства - ВЕРТЕП, КОЛЯДКИ, МАЛАНКА.

Колядки у ці Свята чути було і в Москві. Українські громади зібралися разом зі своїми сім’ями та друзями, щоб поколядувати. Колядували як традиційні, усім відомі колядки, так і сучасні.

Хлопчики засівали на достаток і здоров'я, дівчата віншували сердечними словами-побажаннями добра та миру. А яким казковим був Вертеп! Діти, ніби справжні дорослі актори, перевтілились у Різдвяних персонажів.

По завершенні свята, в теплому і по-родинному затишному колі, присутні скуштували традиційні для Святої вечері неперевершену кутю і найсмачніші пампухи.

Тож, українську мову, українську культуру і народ не здолати: 

Доки при Святій вечері –

коляді відкриті двері.

Доки у теплі й любові –

В наших дітях - українська мова!

Організаторами цього чудового заходу стали: Український молодіжний клуб, МРГО «Коло культурної дипломатії», секція «Особливості літературного перекладу східнослов’янських мов» ДБПОС «Воробйові гори».

Джерело


На світлинах: Діти – головні учасники Святвечора. Виступають колядники. Глядачі. Який же Святвечір без щедрого стола. Чудова можливість поспілкуватися українській молоді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка