28 квітня в  Національному культурному центрі у м. Москві в рамках творчого проєкту «Родом із України» відбулися вернісаж «Дзеркала Валері» та творча зустріч «Беседіни. Три покоління»

Валерія Беседіна – заслужена артистка Росії, член Національної спілки композиторів України, член Спілки композиторів Росії, разом зі своєю мамою – музикознавцем, піаністкою Жанною Беседіною-Кунтиш та сином – лауреатом міжнародних конкурсів, запрошеним солістом Віденської опери, членом Спілки літераторів Росії Святославом Беседіним представили яскраву мистецьку програму, сповнену музики, співу, живопису і теплого весняного настрою.

Із творчістю Валерії Беседіної гості Культурного центру мали нагоду познайомитися неодноразово, вона представляла на цій сцені свої кращі музичні твори та знайомила шанувальників мистецтва зі своєю талановитою сім’єю.

Новим виявом багатогранної особистості Валерії Беседіної стали художні дзеркала, для виготовлення яких вона застосовує власну техніку та вкладає у роботи всю свою творчу уяву і талант митця.

Як розповіла Валерія, минулого року їй трапилося старе дзеркало, яке вона вирішила прикрасити й повернути до вжитку. А далі вона не могла зупинити себе в бажанні здійснити різні тематичні цикли дзеркальних творів – «Пори року», «Палітра морів», «Океанія», «Навколо світу» і «Бабусина скринька».

«Дзеркала Валері» тепер прикрашають яскравими барвами білу Шевченкову залу, вражають своїм загадковим сяйвом і дарують усім відвідувачам Культурного центру гарний настрій.

Вернісаж продовжили музичні твори Валерії Беседіної, які сьогодні в такому новому художньому обрамленні прозвучали по-новому й по-особливому натхненно.

Мама Жанна Беседіна-Кунтиш і син Святослав Беседін виконали твори Петра Чайковського, Сергія Рахманінова, Фридеріка Шопена, Джузеппе Верді та українські народні пісні.

На цій експозиції Валерія представила також художні роботи свого батька Віктора Кунтиша, присвячені Карпатам, мандрам різними країнами світу й коханій дружині.

На вернісаж Валерії завітали кращі друзі мисткині, які також долучилися до підготовки експозиції в Українському домі на Арбаті.

Джерело

На світлинах:

  1. Три покоління Беседіних.
  2. Валерія Беседіна представляє свою виставку дзеркал.
  3. Відвідувачі знайомляться з «дзеркальною» експозицією.
  4. Валерія Беседіна та її син Святослав виконують класичний твір.
  5. Виступає Жанна Беседіна-Кунтиш.
  6. Виступає Святослав Беседін.
  7. Глядацька аудиторія.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка