Для обговорення комплексу питань щодо організації праці та пенсійного забезпечення української діаспори, до Португалії прибула група високопосадовців з України

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії Інна Огнівець організувала надзвичайно важливу зустріч представників української громади з членами української делегації в рамках реалізації проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».

На зустрічі були присутні народний депутат України Олександр Дроздик (Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Голова підкомітету з питань регулювання трудових відносин та зайнятості населення), Генеральний директор Міністерства соціальної політики Директорату норм стандартів гідної праці Юрій Кузовой, голова Державної служби з питань праці  Роман Чернега та інші високопосадовці з України. В обговоренні питань, що турбують трудових мігрантів, взяли участь представники місцевої української громади на чолі з головою Спілки українців Португалії Павлом Садохою.

Консулом Володимиром Камарчуком, було порушено питання стосовно зміни до адміністративної угоди про соціальне забезпечення між Португалією та Україною, а саме – електронного обміну інформацією між двома інституціями, що в рази скоротить час розгляду справ щодо призначення пенсій та соціальної допомоги із врахуванням українського трудового стажу.

Інші питання, які порушували представники української громади, стосувалися доопрацювання Закону України про зовнішню трудову міграцію, змін до Податкового кодексу України у контексті зовнішньої трудової міграції українців та посилення боротьби з нелегальною трудовою міграцією і шахрайством, пов’язаним з цим феноменом.

На сьогодні Україна уклала пенсійні угоди з 21 країною світу.

Джерело

Додатково:

Європейський суд визнав за закордонними українцями право на пенсію

Пенсія для заробітчан: українцям зробили важливе пояснення

Пенсії в ЄС і в Україні: стаж, пенсійний вік, розмір і оподаткування

На світлинах: Український трудовий стаж нині визнається багатьма країнами світу. Виступає голова Спілки українців Португалії Павло Садоха. Учасники зустрічі (в центрі – Посол України в Португалії Інна Огнівець).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка