Українське свято в сибірському селі Устюг

Село Устюг в Красноярському краї , хоч і невелике за чисельністю  - трохи більше 1 тис. жителів, зате багатонаціональне за їх складом: Тут, крім росіян, проживають також  українці, білоруси, татари, чуваші, німці.  19 жовтня до них завітав український народний хор «Барвінок» Української національно-культурної автономії Красноярська.

Українська автономія існує в краї вже чверть століття. Дні української культури знайомлять, хоча вірніше сказати, нагадують жителям районів про українську культуру, відзначає сайт Будинку дружби народів Красноярського краю. На свято зібралися  жителі не тільки Устюгу, але з сусідніх сіл.

Відразу ж в фойє Будинку культури  українці в національних костюмах пригощали гостей варениками, млинцями, пирогами з самої різною начинкою. Найсмачнішими, за словами тих, хто скуштував їх, були  вареники з картоплею і зі шкварками.

Відкрив концерт український народний хор «Барвінок», у  виконанні якого прозвучало кілька пісень українською мовою і веселих, і не дуже, але всім добре відомих. Тому зал дружно підспівував виконавцям. За «Барвінком» на сцену вийшов ще один красноярський колектив - ансамбль російської пісні «Березка», який виконав пісні українською мовою. Також у святковому концерті взяли участь співочі колективи і виконавці з  с. Устюг і прилеглих сіл.

Концерт тривав півтори години. Вокальні номери змінювалися танцювальними, і знов  вокальними, на сцену піднімалися і діти, і люди похилого віку - всіх зустрічали бурхливими оплесками.

Коли концерт закінчився, глядачі довго не хотіли розходитися - вони спілкувалися з артистами, розповідали про своє коріння, звідки їх предки приїхали до Сибіру

Наш кор.


На світлинах:

1. Кожний номер.концерту «Барвінка» глядачі нагороджували бурхливими оплесками

2. Весело було і на сцені, і у фойє Будинку культури

3. Від старечі до малечі: до українського свята приєдналися і жителі с.Устюг

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка