«Нет войне с Украиной!», «Руки прочь от Украины!», «Донбасс – это Украина!» – основні гасла пікетів

За повідомленням опозиційного російського ресурсу Sota.Vision в деяких містах Російської Федерації останніми днями відбуваються групові та одиночні пікети проти війни з Україною і визнання Кремлем так званих ЛНР/ДНР. Пікети з гаслами «Нет войне с Украиной!», «Война с Украиной – преступление против человечества», «Руки прочь от Украины!», «Россия, не трогай Украину!», «Донбасс – это Украина!» пройшли в Москві, Саратові, Хабаровську. Антивоєнний банер був розгорнутий у Санкт-Петербурзі.

Так, 20 лютого група з кількох осіб протестувала на  Пушкінській площі в Москві. Трьох її учасників – Михайла Крігера, Михайла Удімова і Анну  Кречетову затримала поліція.  Наступного дня там же, на Пушкінській площі, відбулася схожа акція, в якій взяли участь шість  осіб, серед яких був і правозахисник Лев Пономарьов. Вони тримали плакати з антивоєнними закликами. Акція тривала недовго, силовики схопили Пономарьова, Юрія Самодурова та інших протестувальників. 22 лютого в столиці РФ на Ніколській вулиці протестували проти війни з Україною активісти Дмитро Лєнь і Олексій Коптєлов. Обидва також були затримані правоохоронцями.

21 лютого На Комсомольській площі Хабаровська місцевий житель Микола Зодчий проводив пікет проти визнання Росією ДНР та ЛНР. 22 лютого одиночний пікет провів у Саратові на проспекті Кірова активіст Максим Тихонов.

Стало відомо, що більш масштабні антивоєнні мітинги планується провести в Росії 5 березня.

Джерело: https://twitter.com/SotaVision

На світлинах:

1. Одиночний пікет Максима Тихонова. Саратов, 22 лютого 2022 р.

2. Затримання правозахисника Лева Пономарьова. Москва, 21 лютого 2022 р.

3. Активіст Михайло Крігер. Москва, 20 лютого 2022 р.

4. Активіст Микола Зодчий. Хабаровськ, 21 лютого 2022 р.

5. Активіст Дмитро Лєнь. Москва, 22 лютого 2022 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка