Кореспондент «Кобзи» повідомляє з місця події

23 лютого в Оттаві коло Амбасади України (310 Somerset St. W.) відбулася демонстрація на підтримку України. Проводив її Конгрес Українців Канади (КУК). Відповідальний за захід Борис Генгало.

Незважаючи на пізній час та холод, в демонстрації, яка розпочалася о 7.30 вечора, прийняли участь більше 100 учасників. Демонстранти скандували гасла: «Ми підтримуємо Україну!», «Україно, ми з тобою!».

У своєму виступі Борис Генгало детально розповів про ту військову силу, яку зібрала Росія на кордоні з Україною, і пояснив, що це могло бути зроблено лише з метою військової інвазії.

Також виступив депутат Парламенту Канади від Консервативної партії  Його виступ на підтримку України був французською мовою, тому наш кореспондент не зміг передати конкретні слова, але зрозуміло, що виступ був на захист України і проти агресії.

Демонстранти виконали пісню Володимира Івасюка «Червона рута».

В кінці демонстрації було повідомлено що на заході присутній Надзвичайний та Повноважний Посол Естонії. Демонстранти скандували: «Україна і Естонія разом!»

В кінці учасники заспівали Гімн України. Слова «згинуть наші вороженьки» символізували досить конкретну військову силу і пронизували простір миролюбної Оттави особливою волею до перемоги. Лише нація готова до борні може так заявляти права на свободу.

На мітингу також були присутні представники російської громади, які будуть проводити мітинг протесту у цю неділю коло Посольства Росії, о 2-й годині. Ведучий мітингу Борис Генгало запросив українців підтримати цей мітинг своєю участю. Отже, у неділю 27 лютого, ми матимемо знову росіян і українців, які разом засуджуватимуть агресивні плани Кремля перед Амбасадою. Спасибі росіянам за їх мужність!

Відзначимо, що у зв’язку із політичною напругою, відвідуваність нашого сайту подвоїлася за  останній тиждень.

Василь Коломацький, Оттава

На світлинах:

  1. Молодь на підтримку України. Оттава, 23 лютого 2022 р.
  2. Демонстранти на фоні Амбасади України
  3. Фольклор, що не потребує перекладу
  4. Молоді учасники мітингу в Оттаві
  5. Студентки-учасниці мітингу

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка