Український парламент має намір заборонити діяльність РПЦ (МП) на території України

Народні депутати України зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №7204 "Про заборону Московського патріархату на території України".

Документ оприлюднено на сайті парламенту, передає Укрінформ.

Проєктом закону пропонується заборонити діяльність Московського патріархату – Російської православної церкви та релігійних організацій, які є частиною Російської православної церкви, у тому числі Української православної церкви.

Також передбачено, що вся церковна власність найвищих органів церковної влади та управління Російської православної церкви в Україні та релігійних організацій, які є частиною РПЦ в Україні, у тому числі Київської митрополії УПЦ, синодальних установ, управління єпархій, впродовж 48 годин з дня ухвалення цього закону інвентаризується і націоналізується. 

Водночас зазначається, що релігійні громади, монастирі і духовні навчальні заклади Московського патріархату можуть змінити свою підлеглість впродовж 14 днів з дня набрання чинності цим законом відповідно до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації".

Як повідомлялось, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Джерело

Додатково:

http://www.kobza.com.ua/prava-ljudyny-i-gromadjanyna/574-svydetelstva-pryhoz

На світлинах:

  1. Очільник УПЦ (МП) митрополит Онуфрій.
  2. Глава РПЦ патріарх Кіріл (Гундяєв) і митрополит Онуфрій (Березовський).
  3. Нагорода з рук Путіна за вірне служіння Кремлю (2013 р.)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка