Підсумки чергового опитування відвідувачів сайту “Кобза-українці Росії

На протязі 3- х місяців -з 27 квітня по 27 липня 2006 року Редакцією сайту “Кобза-українці Росії” проводилося опитування наших читачів, яким ми запропонували дати власну оцінку роботі Об’єднання українців Росії та Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії”. В ньому прийняли участь 72 відвідувача сайту. Публікуємо сьогодні його результати.

Як бачите з опублікованих нижче підсумків опитування, на питання “Чи задоволені Ви роботою ОУР - ФНКА ``Українці Росії за минулий рік?” позитивну відповідь “Так, задоволений” дали 29 добровільних ї анонімних учасників нашого опитування (тобто 41,43%). На превеликий жаль, навіть більше – 30 відвідувачів виказали своє незадоволення роботою українських федеральних громадських об’єднань Росії (що становить 42,86% від загального числа учасників опитування). При цьому частково задоволеними рівнем роботи ОУР-ФНКА “Українці Росії” залишилися по підсумкам опитування 8,57% його учасників (таку оцінку виказали 6 відвідувачів сайту). А  7,14% учасників опитування (5 відвідувачів сайту) заявили, що у них немає відповіді на це питання.

В Редакції сайту “Кобза-українці Росії” вважають, що членам рад Об’єднання українців Росії та Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії” і перш за все обраним провідникам наших українських федеральних громадських об’єднань Росії буде корисно ознайомитись з цією демократичною, вільною громадською оцінкою результатів їх діяльності за період після квітня 2005 року.

Результати опитування:

немає відповіді - 5    7.14%

частково задоволений - 6   8.57%

так, задоволений - 29   41.43%

не задоволений - 30   42.86%

Кількість учасників Опитування: 72

Перший голос  : 27.04.06, 06:52

Останній голос  : 27.07.06, 20:10

При цьому Редакція сайту повинна додати, що не гарантує повну об’єктивність результатів опитування. Як повідомив інженер підтримки сайту Михайло Плотніков (м. Київ), по даним аналізу статистики відвідувань, який він провів, можна зробити висновок, що були якісь “накрутки”. Він звернув увагу, що деколи голоси були подані в один і той же час по 3-4 рази з різних ІР. При цьому серед “задоволених” роботою ОУР - ФНКА ``Українці Росії`` таких повторних або багатократних "голосів" коло половини.

Щоб, дорогі наші читачі, ви самі могли зробити необхідні висновки, приводимо проміжні результати опитування за 40 днів до його закінчення

Чи задоволені Ви роботою ОУР - ФНКА ``Українці Росії`` за минулий рік?

немає відповіді           - 3    7.14%

частково задоволений -  6  14.29%

так, задоволений         -  7   16.67%

не задоволений         -  26   61.9%

Кількість учасників: 44

Перший голос: 27.04.06, 06:52

Останній голос: 18.06.06, 15:14

Вважаємо, шановні читачі, що ви самі можете зробити висновки з приведених тут фактичних даних, які свідчать про те, що буквально за кілька днів рівень «задоволених» наче по команді значно повищився. Цікаво, хто ж так енергійно «вдовольнив» діаспору саме напередодні Всесвітнього Форуму, де керівники ОУР-ФНКА “Українці  Росії” мали б звітуватись за свою роботу?

Повідомляємо, що в майбутньому Редакція не буде сліпо вірити результатам опитів, але натомість підвищуватиме технічний рівень їх захисту, при паралельному відслідковуванні динаміки голосування. При всіх підозріливих раптових змінах ми інформуватимемо читачів, оскільки сам факт «накрутки» є дією певних зацікавлених сил, спробою спотворити реальну громадську думку. Ми ж прагнемо об’єктивних і демократичних результатів і закликаємо всі зацікавлені сторони в середині та поза діаспорою утриматися від «накруток». Опитування «Кобзи» є інструментом соціології, а не маніпуляції.

Не міняючи формат опитування, редакція сайту “Кобза-українці Росії” починає наступне, яке стосується оцінок діяльності за минулий рік профільних комісій ОУР-ФНКА УР: Як відомо, Резолюцією IV Конґресу Об’єднання українців Росії та ІІІ З’їзду Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії” 10 квітня 2005 року Раді ОУР та Раді ФНКА “Українці Росії” було доручено створити Координаційну Раду федеральних українських організацій, а також комісії по напрямках роботи: з питань мови та освіти, з питань культури та національних традицій, інформаційна, з релігійних питань, наукова, правнича, з питань міграції та праці, по роботі з репресованими та ветеранами, по роботі з сім’єю та жінками, молоді та спорту, бізнесова, з питань етики. В результаті було вирішено організувати наступні профільні комісії, які очолили заступники голів обох названих громадських об’єднань:

Комісія з питань бізнесу (Олександр Потока),

Комісія з питань мови та освіти (Мирослава Філіппова),

Комісія з питань культури та національних традицій (Вікторія Скопенко),

Комісія з питань сім'ї та жінок (Наталя Литвиненко-Орлова),

Комісія з релігійних питань (Володимир Манович),

Комісія по роботі з засобами масової інформації (Олександр Кришталь),

Комісія з питань міграції та працевлаштування (Микола Кожура),

Комісія з питань науки (Олександра Север’янова),

Комісія з питань етики (Наталя Кублановська),

Комісія з питань молоді та спорту (Олексій Бачинський),

Комісія по роботі з репресованими та ветеранами (Лариса Скрипникова);

Правничої комісія  (Анатолій Костюк).

Пропонуємо вам, шановні читачі, дати відповідь на питання: “Чи задоволені Ви роботою профільних комісій ОР-ФНКА “Українці Росії?”

Редакція сайту “Кобза-українці Росії”

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка