Могила Олександра ДовженкаУ День незалежності України в Москві вшанували пам’ять славетних українців

24 серпня член Ради Федерації Федеральних Зборів Росії, голова Рад Об’єднання українців Росії та Федеральної національно-культурної автономії українців Росії Василь Дума поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на Кутузовському проспекті Москви. Квіти були покладені також Надзвичайним і Повноважним Послом України в Російській Федерації Олегом Дьоміним.

У цей же день покладанням квітів було вшановано пам’ять видатних українців – політичного та державного діяча, історика Михайла Грушевського (до меморіальної дошки на Погодінській вулиці) та кінорежисера, письменника Олександра Довженка (до його могили на Новодівочому цвинтарі).

У церемонії взяли участь керівники Об’єднання українців Росії, члени реґіональної громадської організації “Українці Москви”, співробітники Бібліотеки української літератури, українські дипломати.

О 15-й годині в Бібліотеці української літератури до Дня Незалежності України було відкрито книжкову виставку «Не забувай: ти є дитиною землі, що зветься Україна».

* * *

         Голова Рад Об’єднання українців Росії та Федеральної національно-культурної автономії українців Росії Василь Дума надіслав Президентові України Віктору Ющенку, Голові Верховної Ради України Олександру Морозу та Прем’єр-Міністру України Віктору Януковичу вітання з нагоди 15-річчя проголошення Незалежності України.

На світлинах: біля монументу Тараса Шевченка;  меморіальна дошка Михайлові Грушевському; квіти від Посольства України та українців Росії Олександрові Довженку.

квіти від Посольства України та українців Росії Олександрові Довженку

біля монументу Тараса Шевченка

меморіальна дошка Михайлові Грушевському

Олена Гончар

24 серпня 2006 р.

Об’єднана прес-служба Федеральної національно-культурної

автономії українців Росії, Об’єднання українців Росії та

Бібліотеки української літератури в Москві

Контакти (керівник служби Юрій Кононенко, +7 903 134-0253):

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел./факс +7 495 917-1474, тел. +7 495 631-1867

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка