Сенишин Володимир.jpgОб`єднання українців Росії, Федеральна національно-культурна автономія українців Росії, відділення Об'єднання українців Росії в Тульській області з глибоким сумом повідомляють, що 24 грудня 2006 року на 45-му році життя трагічно загинув голова Тульської української громадської організації "Батьківська стріха", член Ради Об'єднання українців Росії Володимир Сенишин.

Володимир Сенишин народився 8 червня 1962 року в місті Воркуті (Республіка Комі) у родині українців, репресованих сталінським режимом. Дитинство і юнацькі роки провів у Воркуті. Закінчив музичне училище, Санкт-Петербурзький гірничий інститут. З 1995 року жив у Тулі. Займався підприємницькою діяльністю в галузі промислового і будівельного проектування.

У 2004 році за його ініціативи створено українську організацію в Тулі "Батьківська стріха". Восени 2004 року він був офіційним спостерігачем від Світового Конґресу Українців на президентських виборах в Україні (у складі групи спостерігачів від Об'єднання українців Росії). Брав участь у створенні та діяльності Тульського клубу вболівальників українського футболу, української недільної школи.

Всі, хто знав Володимира Сенишина, відзначають його високу професійність, порядність, інтелігентність, відданість українській справі, любов до України.

Висловлюємо щире співчуття дружині, батькам Володимира, його рідним і близьким.

Василь Дума, Микола Мих, Павло Трапєзніков, Валерій Семененко, Вікторія Скопенко, Юрій Кононенко.

27 грудня 2006 р.

Об'єднана прес-служба ФНКА УР та ОУР

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка