Рада Федерації ФЗ РФЗаява Рад Об’єднання українців Росії і Федеральної національно-культурної автономії українців Росії

Ради Об’єднання українців Росії і Федеральної національно-культурної автономії українців Росії висловлюють занепокоєння політичною ситуацією в Україні. Ради вважають, що вихід з політичного протистояння повинен і може бути знайдений на основі порозуміння і компромісу з врахуванням інтересів всіх сторін, і, перш за все, інтересів української держави та українського народу. Правомірність рішень Президента, Верховної Ради, уряду повинна бути розглянута тільки на основі права, букви і духу Конституції України.

Політична ситуація в Україні виникла в результаті проведення конституційної реформи, у відсутності чітких правових механізмів, які законодавчо регулювали б права та відповідальність гілок влади, політичну поведінку всіх сторін конфлікту.

Об’єднання українців Росії і Федеральна національно-культурна автономія українців Росії звертаються до державних установ, громадських організацій України, до всіх громадян України з закликом не допустити сповзання політичного протистояння до небезпечної межі, знайти в собі мудрість і силу для врегулювання політичної кризи мирним правовим шляхом. Політичні суперечки в жодній мірі не можуть зрівнятися з цінністю української держави як політичного інституту, збереженням цілісності і незалежності України.

Об’єднання українців Росії і Федеральна національно-культурна автономія українців Росії виступають проти втручання третіх сторін в політичне протистояння в Україні і вважають, що таке втручання у на боці якоїсь однієї з сторін ніяк не сприятиме вирішенню політичної кризи в Україні.

Ради ОУР і ФНКА УР

14 квітня 2007 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка