Митрополит Адріан (Старіна) на могилі Володимира Сенишина
Митрополит Адріан (Старіна) на могилі Володимира Сенишина

Вшанування пам'яті Володимира Сенишина в Тулі

27 квітня 2011 р. Митрополит Криворізький і Нікопольський та Богородський (Москва, Московська область та регіони РФ)Адріан(Старіна), співголова Об'єднання українців Росії Валерій Семененко, співголова РГО «Українці Москви», головний редактор порталу УКРРОСІНФО та журналу «Український огляд» Віктор Гіржов нанесли свій візит до Тули, де вшанували пам'ять загиблого в 2006 році, від рук невідомих убивць, керівника українського руху в Росії, голови обласної української організації «Батьківська стріха» Володимира Сенишина.

Члени тульського регіонального відділення Об'єднання українців Росії письменник Микола Мих, підприємець Костянтин Поповиченко, керівник місцевого відділення партії «Правое дело» Євген Царелунга зустріли гостей на кордоні області, а потім, разом вирушили на міський цвинтар.

Після покладання квітів і хвилини мовчання Митрополит Адріан відправив на могилі Володимира Сенишина поминальну службу і виголосив архіпастирську промову в пам'ять про нього та про сучасну долю українців в Росії.

Митрополит Адріан - архієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату, сам є палким патріотом всього українського. Отже на могилі свого співвітчизника говорив про те, як важливо бути свідомим українцем, всюди, де б ти не був - чи то в Україні, чи в Росії, треба боротися за свою землю, віру, мову, за долю свого народу.

А Володя Сенишин народився саме у Воркуті, куди свого часу більшовицьким режимом були вислані його батьки. Все це, звичайно, потребує неабияких зусиль і дається нелегко, щоб стати національним патріотом своєї Вітчизни, зазначив Владика Адріан.

Адже цьому протистоять і в Україні, і в Росії сили, котрі не бажають бачити Україну вільною і сильною державою. Тому, хоч і повільно розвиваються процеси становлення української нації, всерівно свідомість наших людей змінюється в тому напрямку, коли кожен українець буде пишатися тим, що він є українцем.

Після цього відбувся поминальний обід, який влаштував один з керівників тульського відділення ОУР Костянтин Поповиченко.

Керівництво ОУР висловлює щиру вдячність тульському відділенню ОУР і всім жертводавцям, які відгукнулися на звернення Правління ОУР і зробили пожертву на пам'ятник нашого друга, соратника і земляка.

Світле ім'я Володимира Сенишина завжди з нами!

Прес-служба ОУР

http://www.ukrros.info/news/index.php?ELEMENT_ID=3143

Митрополит Адріан відправляє поминальну службу
Митрополит Адріан відправляє поминальну службу

На світлинах: Митрополит Адріан (Старіна) на могилі Володимира Сенишина. Митрополит Адріан відправляє поминальну службу.

Додаткові лінки:

Пам'яті Володимира Сенишина

Як пішов у вічність Володимир Сенишин

Про Володимира Сенишина

Вічна пам'ять тобі, Скрипалю!

Тем, кто разделил нашу боль

Ні - убивствам і розправам!

Справи убивств українських активістів

Украинофобия (Википедия)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка