Тарас Дудко, Голова ОУР.
Тарас Дудко, Голова ОУР.

До українських організацій Росії

Шановні друзі!

Наразі перед нами нагально продовжує стояти питання про відновлення діяльності загальноросійської організації «Об'єднання українців Росії», яка була обмежена у своїй роботі в зв'язку із рішенням Мінюсту РФ ще у 2010 р. На жаль, Мінюст РФ з різних причин не визнав рішення попереднього З'їзду у травні 2011 р. та зараз обов'язково вимагає повторного зібрання та ухвали необхідних змін до Статуту ОУР, додатково запропонованих ним.

У зв'язку із вищезазначеним, 26 травня 2012 р. об 11.00 у Національному культурному центрі України в Москві планується проведення VII-го позачергового З'їзду ОУР за підтримки Посольства України у Росії.

На порядку денному З'їзду розглядатиметься тільки одне питання - внесення змін до Статуту.

Іншою важливою метою нашого зібрання передбачається розгляд питання про створення нової загальноросійської (якщо набереться 50+1% від українських організацій Росії) або міжрегіональної (якщо такої кількості не набереться) громадської культурно-просвітницької організації під робочою назвою «Просвіта». У разі ймовірної остаточної ліквідації ОУР вже після З'їзду, що не можна виключати попри всі намагання української громади та українського Уряду, існування «Просвіти» дасть можливість зберегти єдиний координуючий центр українських громад Росії.

Запрошуємо всіх небайдужих до подальшої долі ОУР - єдиної федеральної організації українців в РФ з 20-річною історією та багатим досвідом роботи на діаспорянській ниві, взяти участь у цьому З'їзді.

<…>

Т.М. ДУДКО,

Голова ОУР

На світлині: Тарас Дудко, голова ОУР.

Від редакції:

Документ публікується у скороченому вигляді щоб уникнути юридичних непорозумінь.

Бажаємо З'їзду успішної роботи! Є надія що на З'їзді буде присутній кореспондент «Кобзи». Ми плануємо взяти інтерв'ю у делегатів про життя і роботу регіональних організацій ОУР.

На жаль, з усього виглядає, що юридичні переслідування ОУР тривають, а обіцяння влади послабити політичний режим у країні, не торкнулися українців. Хоча, можливо, це враження оманливе і змінии на краще все-таки будуть.

Не чути і голосу України на наш захист. Натомість В.Янукович планує передати Росії дві Православні Лаври, і це в той час як у Росії українські церкви зазнають жорстоких утисків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка