Володимир Павук та Єлизавета Кейль в кулуарах з’їзду
Володимир Павук та Єлизавета Кейль в кулуарах з’їзду

«Герой» Валерій Семененко знову показав себе у всій красі

26 травня у Культурному центі України на Арбаті пройшов Установчий з'їзд. Ми присвятили кілька публікацій напередодні цієї події.

Враження від з'їзду двоїсте. З одного боку мету виконано - українці зібралися разом, проголосили створення всеросійської організації, вибрали її керівництво, затвердили статут.

З іншого боку, були явні порушення етики з боку москвичів, боротьба зашкалювала за межі порядності. Зокрема великі претензії до всім відомого Валерія Семененка. По-перше, його група не дала можливості Голові оргкомітету Тарасу Дудку завершити свою вступну промову до з'їзду. По-друге, високих гостей з України - Михайла Ратушного, Павла Мовчана і Івана Драча - не пустили до Президії, як це було заведено на попередніх з'їздах.

Ми не будемо робити остаточні висновки в цій публікації, намагаючись зібрати матеріал і проаналізувати його. Ми хочемо триматися факту, а також зробити спробу передбачити найближче майбутнє. Тому беремо таймаут. Висловимо лише загальне враження, що нинішній з'їзд по сценарію дуже нагадує попередні з'їзди ОУР, де президія обривала виступаючих на трибуні, фінансові звіти завжди були «нульові», а Руденко-Десняк обирався на третій термін всупереч діючому статуту. Невже знову повторюватимемо попередні помилки?

Ось лінк від 2002 року для бажаючих згадати історію. Скажіть, чи не нагадують події 26 травнія 2012 року?

http://kobza.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=449&Itemid=76

Якщо ж ми будуємо новий ОУР із усіма його родимими п'ятнами, то чи потрібен він нам такий? Ось над цим ми закликаємо помислити усіх читачів, учасників з'їзду та потенційні організації, що мають включитися у процес.

Сам «герой дня» Валерій Семененко заявив нашому сайту, що він не планує «напружуватись в реєстрації нової організації» і на вересень очікує нового Установчого з'їзду. Отже, відбулася проміжна розминка ліктями, так слід розуміти слова пана Валерія. Вітаємо Любов Дяченко із непростою місією і бажаємо Вам успіху! Читачам подаємо лінк із її виступом: http://www.facebook.com/photo.php?v=334896423249703

Повідомляємо, що редактор нашого сайту Єлизавета Кейль відвідала з'їзд і взяла чимало інтерв'ю, які побачать світ протягом наступних тижнів.

Василь КОЛОМАЦЬКИЙ

головний редактор

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир Павук та Єлизавета Кейль, зустріч кореспондента і редактора, що мешкають на відстані у 4 тисячі кілометрів.
Володимир Павук та Єлизавета Кейль, зустріч кореспондента і редактора, що мешкають на відстані у 4 тисячі кілометрів.

На світлинах: Володимир Павук та Єлизавета Кейль в кулуарах з'їзду. Володимир Павук та Єлизавета Кейль, зустріч кореспондента і редактора, що мешкають на відстані у 4 тисячі кілометрів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка