Вместо зала суда Б.Безпалько сидит за одним столом с президентом России
Вместо зала суда Б.Безпалько сидит за одним столом с президентом России

Совет по межнациональным отношениям при Президенте Российской Федерации

ул. Ильинка, д. 23, 103132, Москва, Россия

Уважаемый Совет по межнациональным отношениям,

Направляем коллективное письмо руководителей и членов украинских общественных организаций России с убедительной просьбой содействовать розыску члена Совета обвиняемого Безпалько (ст. 116 ч. 1), обеспечению его явки в судебное заседание, и рассмотреть вопрос о порядке формирования состава Совета с учетом мнения украинских организаций России.

Приложение:

1. Письмо руководителей и членов украинских организаций России от 11.02.2013 г.

2. Копия письма Президенту России В.В. Путину от 15.01.2013 г., на 2-х л.

3. Копия постановления суда от 28.01.2013 г., на 2-х л.

С уважением

По поручению руководителей и членов украинских организаций России

(Н.Н. Лындюк)

(Далі вказано адресу і телефон пана Линдюка, які «Кобза» зняла із зрозумілих причин безпеки).

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

от 11.02.2013 г.

Від редакції: Богдан Безпалько, керівник псевдо-української організації у Російській Федерації рішенням московського суду знаходиться у розшуку у зв'язку із застосуванням фізичної сили проти директора Бібліотеки української літератури у Москві Наталі Шаріної. Проте ані суд, ані МВС Росії його так досі і не «розшукали», аби врешті доправити на судове засідання. Незважаючи на цю обставину, у Росії кояться цікаві речі: Богдана Безпалька, живого, при здоровому глузді і в парадному костюмчику (!) запросили на засідання Ради при президенті Росії з міжнародних відносин! За одним столом із Президентом країни підсудний сидів, ніби на нього і справу не заводили, і протиправних дій він не чинив, і міліція його не розшукує. Окрім того, саме п. Безпалька федеральною владою було призначено представником української громади при згаданій Раді!.. Хоча, чому дивуватись. Серед українців Росії мабуть вже не лишилось людини, якій би не було знайоме прізвище п. Безпалька. Цей дивний громадянин відомий не лише низькими моральними та громадянськими якостями, але і сумнівним членством в українській громаді Росії. То чому ж російська влада не бачить очевидного? Чому у такому поважному органі представлення інтересів українців Росії було доручено сторонній і некомпетентній особі, яку не підтримує більшість українців РФ, про що вже було повідомлено керівні органи країни у формі звернень керівників діаспори? Відповідь має дати сама Рада з міжнаціональних відносин.

При президенте России создан Совет по межнациональным отношениям, украинцев в котором представляет подсудный Б. Безпалько
При президенте России создан Совет по межнациональным отношениям, украинцев в котором представляет подсудный Б. Безпалько
Ответ Управления Президента РФ по работе с обращениями граждан и организаций
Ответ Управления Президента РФ по работе с обращениями граждан и организаций

На світлинах: Вместо зала суда Б.Безпалько сидит за одним столом с президентом России. При президенте России создан Совет по межнациональным отношениям, украинцев в котором представляет подсудный Б. Безпалько. Ответ Управления Президента РФ по работе с обращениями граждан и организаций.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка