Вельмишановний пане Олександре!

Адресую Вам цей лист у зв'язку із запланованою на 7 грудня цього року Радою ОУР у Москві. Пишу до Вас як член ОУР, висловлюючи власну позицію. До початку передвиборної кампанії в ОУР вважаю цей лист не відкритим, але вважаю за необхідне ознайомити із його змістом ще кількох членів ОУР.
Вважаю головним завданням Ради ОУР прийняття рішення про проведення III Конгресу українців Росії і сформування Оргкомітету Конгресу. Це питання є нагальним вже як мінімум з літа, Раду ОУР у Києві з невідомих причин проведено не було (пояснення Секретаря ОУР у цій справі не виглядають переконливо. Я ясно пам'ятаю, що дату і місце Ради ОУР у Києві так і не було названо). Упустити нині шанс пов'язаний із зібранням у Москві 8 грудня було б неприпустимою помилкою.
Мене також турбує Ваша позиція в питанні пошуку фінансів на III Конгрес. Виступаючи перед українською громадою у Торонто 29 травня цього року Ви заявили, що не збираєтеся займатися питанням пошуку фінансів на III Конгрес (сказано було ще задовго до розформування Міністерства національностей). Це досить дивна позиція, фактично позиція крайньої байдужості до організації, що двічі висловила Вам довіру, обравши Головою ОУР. Зважаючи на той факт, що ОУР і так має багато невирішених проблем я вірю, що Ви зміните свою позицію у цьому питанні і приймете саму активну участь у пошуку фінансів на Конгрес.
Прошу Вас також поставити на Раді ОУР питання про створення Правозахисної Групи в ОУР. Ця ідея отримала Вашу підтримку під час Вашого візиту до Торонто, але організаційно ця справа так і не отримала завершення. Правозахисна група мала б зайнятися справами порушення прав людини типу добре відомого ногінського конфлікту. Нині захистом парафіян у Ногінську займаються обо такі невеликі групи, як Ногінський Комітет або Західна діаспора, представлена СКУ. Гадаю що ОУР також мав би сказати слово, створивши відповідну групу. Особисто я готовий стати членом цієї новостворюваної Правозахисної Групи ОУР.
Повідомляю також, що я не підтримую ідею зміни Статуту ОУР у тій частині, що обмежує перебування на посаді Голови ОУР двома термінами. Дана норма є стандартним статутним положенням більшості громадських організацій чи політичних партій демократичних суспільств. Я також не помітив особливих успіхів в ОУР, що вимагали б залишити нинішнє керівництво ціною зміни Статуту. Гадаю, що III Конгрес та його передвиборна кампанія дадуть Вам нагоду чесно і без прикрас подивитися на реальний стан ОУР.
Пригадаємо тут, що одним з проявів політичної мудрості завжди було вміння вчасно піти.

Бажаю вам успішного проведення Ради ОУР.

Завжди ваш,
Василь Коломацький
Член ОУР
Торонто Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка