міністри України і Росії розповідають про результати переговорів. Росія і Україна підписали угоду про створення торгових представництв у регіонах двох країн

Про це заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін за підсумками переговорів комітету з питань економічного співробітництва міждержавної комісії Росії та України, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Важливо, що ми вийшли на підписання міжурядової угоди про взаємне заснування відділень торгового представництва Росії в Україні, та відповідних відділень торгово-економічної місії в складі посольства України в РФ", - сказав він.

Прем'єр РФ відзначив, що ця угода передбачає суттєве розширення економічного співробітництва та повноцінне залучення потенціалу російських і українських регіонів.

Такі відділення торгово-економічної місії України, за словами Путіна, планується відкрити в семи російських містах: Новосибірську, Казані, Самарі, Єкатеринбурзі, Ростові-на-Дону, Уфі та Санкт-Петербурзі.

Також відділення будуть відкриті в семи містах України: Сімферополі, Одесі, Львові, Донецьку, Ужгороді, Харкові та Дніпропетровську.

Крім того, Путін повідомив, що за підсумками переговорів підписано протокол про поставки товарів по виробничій кооперації в 2009 році, що дозволить суттєво зміцнити зв'язки між російськими та українськими підприємствами.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/29/94075.htm

Наша довідка:

Торгово-экономическая миссия создана в соответствии с Указом Президента Украины Леонида Кучмы от 30 апреля 1994 года № 200 «О торгово-экономической миссии в составе дипломатического учреждения Украины за границей».

Основными задачами торгово-экономической миссии в России являются содействие развитию торгово-экономических связей между Украиной и Российской Федерацией, привлечение инвестиций в приоритетные отрасли экономики Украины, помощь предпринимателям двух стран в установлении взаимовыгодных контактов. Торгово-экономическая миссия организационно подчиняется Министерству экономики Украины.

Торгово-экономическая миссия расположена в Москве на территории Посольства Украины в РФ. Она имеет региональные представительства в пяти федеральных округах РФ - Северо-Западном (Санкт-Петербург), Уральском (Екатеринбург), Приволжском (Самара), Сибирском (Новосибирск) и Южном (Ростов-на-Дону).

Контактные координаты в Москве: 125009, Леонтьевский пер.,18, тел. (495) 629-22-85, 629-33-02, 629-64-75, факс. 629-46-59, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ru/4747.htm

Від редакції: Таким чином за новою міждержавною угодою в Російській Федерації на теренах Приволзького федерального округу крім представництва в Самарі створюються ще представництва ТЕМ України в столицях Татарстану і Башкортостану – містах Казані і Уфі.

Приволзький федеральний округ РФ.

На світлинах: Прем'єр-міністри України і Росії розповідають про результати переговорів. Приволзький федеральний округ РФ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка