Олігарх назвав «божевіллям» конфлікт між Москвою та Києвом

Російський олігарх Олег Дерипаска у своєму телеграм-каналі заявив, що промова президента Джо Байдена у Варшаві показала, що триває своєрідна «пекельна ідеологічна мобілізація», яка може призвести до затяжного конфлікту в Україні.

Засновник російського алюмінієвого гіганта «Русал» Дерипаска, який і раніше закликав до миру, заявив, що, на його думку, конфлікт в Україні є «божевіллям», за яке «нам ще довго буде соромно перед нащадками».

У заяві зокрема говориться: «Мені ж особисто завжди здавалося, що цей конкретний збройний конфлікт — це божевілля (за яке нам ще довго буде соромно перед нащадками) можна було закінчити ще три тижні тому шляхом розумних переговорів. Але зараз відбувається якась пекельна ідеологічна мобілізація з усіх боків.

Я так зрозумів, що всі (!) ці люди готуються повоювати ще кілька років. Адже всі учасники конфлікту мають ще мінімум по 2 роки до наступних виборів (якщо ніхто не учудить дострокові). Шалений поворот».

Дерипаска, який перебуває під американськими та британськими санкціями, не пояснив, кого він вважає винним у цьому конфлікті. Він зазначив, однак, що і США, і Росія посилили свою риторику.

Нагадаємо, раніше США ввели санкції проти Дерипаски та низки інших російських олігархів.

Після того, як 24 лютого російські війська вторглися в Україну, проти Дерипаски було запроваджено санкції за його імовірні зв'язки з президентом РФ Володимиром Путіним.

Російський олігархат чомусь вважає, що він непричетний до злочинів Путіна. Але це не так. Статки, які товстосуми нажили «непосильною працею», розкрадаючи державний бюджет і надра, що належать усім росіянам, є фінансовою основою путінської зовнішньої агресії та ідеологічної обробки зубожілого населення, якому влада вбиває в голови думку про його імперську «велич».

Віктор Гіржов

На світлинах:

  1. Російський олігарх Олег Дерипаска.
  2. Дерипаска – один із найбільш наближених олігархів Путіна.
  3. Виступ Джозефа Байдена в Варшаві 26 березня 2022 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка