Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко

Вітання до світового українства з нагоди Великодня міністра закордонних справ України

Дорогі українці! Сердечно вітаю вас з Воскресінням Христовим!

Вітаю вас зі святом, яке зігріває людські серця, наповнює їх любов'ю до ближнього, окрилює впевненістю у кращому майбутті.

Для нас, українців, - це одне з найсвітліших і найбільш очікуваних торжеств, яке дарує радість преображення й оновлення через повернення до правічного духовного джерела - християнської віри.

Сьогодні ми маємо власну державу, омріяну у думках, здобуту у самовідданій праці і вистраждану в боротьбі багатьма поколіннями нашого народу.

Нехай на Великодень Господь почує нашу спільну молитву, сповнить нас мудрістю і взаєморозумінням, силою і терпінням на шляху до великої мети - розбудови вільної та соборної, демократичної та процвітаючої України.

Дорогі брати і сестри!

Від щирого серця бажаю, щоб величне свято Воскресіння Христового подарувало вам відчуття душевного спокою, сповнило життєвим оптимізмом та укріпило у вірі.

Нехай у всіх благих справах вас супроводжує успіх, благословенний прихильністю Всевишнього.

Зичу вам міцного здоров'я, любові і добробуту!

Зі святом вас! Христос Воскрес!

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/publication/content/44056.htm

Додаток:

Кінець паркетної дипломатії

Грищенко попередив послів: ходіння з орденами і бантами - закінчується

Всі посли нестимуть особисту відповідальність за внесок у вирішення економічних проблем України.

Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в інтерв`ю українському журналу «Профіль», який вийшло 3 квітня.

«Країна зараз не може собі дозволити виключно паркетну дипломатію. Саме тому й постало питання, що дипломатія – це не ходіння з перев`язкою, орденом і бантом, а реальна робота. І завдання перед послами ставитимуться, насамперед, у сфері економіки. Всі посли нестимуть особисту відповідальність за внесок у вирішення економічних проблем країни», - сказав К.ГРИЩЕНКО.

За його словами, для того, щоб сконцентрувати в одних руках цю роботу, Президент України доручив МЗС опрацювати питання про те, щоб економічний напрямок став інтегральною частиною роботи українських посольств, як і всього Міністерства закордонних справ.

У той же час, К.ГРИЩЕНКО повідомив, що не йдеться про якесь кількісне скорочення посольств України.

«Ми говоримо, скоріше, про відповідність штату співробітників диппредставництв обсягу завдань, що стоять перед ними, а тому необхідно провести аналіз ефективності кожного посольства. Закрити набагато легше, ніж потім відновити», - сказав він.

Міністр підкреслив, що основне завдання української дипломатії – створювати передумови для економічного підйому країни.

«Протягом останніх п`яти років основний масив наших економічних інтересів був поза полем пріоритетної уваги керівництва країни і МЗС. Адже вся Європа сьогодні переорієнтовувалася на Китай та Індію, відправляє в цей регіон добре підготовлені торговельно-економічні місії», - зазначив він.

За матеріалом УНІАН.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка