У Посольстві України в Російській Федерації відбувся захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року в Посольстві України в Російській Федерації відбувся захід приурочений до Дня Гідності та Свободи.

На початку урочистого заходу із вступним словом виступив Тимчасовий повірений у справах України в РФ Василь Покотило. Присутні спільно виконали Державний Гімн України.

У рамках урочистого заходу відбулася демонстрація документального фільму "Жіночі обличчя революції", який нагадав присутнім про ключові етапи, почуття, перемоги і втрати Революції Гідності, пролунав жалобний Гімн Майдану − пісня "Пливе кача по Тисині".

Наприкінці урочистого заходу його учасники оглянули матеріали тематичної фотовиставки.

Колектив Посольства України в Російській Федерації щиро вітає усіх українців з Днем Гідності та Свободи і бажає міцного здоров'я й щастя, перемоги у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків. Пам'ятаймо слова Великого Кобзаря: "Борітеся − поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!"

За матеріалами офіційного сайту України в РФ


На світлинах: Виступає Тимчасовий повірений у справах України в РФ В.І. Покотило. Тематична фотовиставка, присвячена подіям під час Революції Гідності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка