Посвідчення ліквідатораКрик душі інваліда-чорнобильця до Українців, в Світах сущих

Дорогі Українці вітаємо Вас із наступаючим новим 2008 роком і Різдвом Христовим, бажаємо Вам щастя, здоров’я, радості, і всього самого найкращого, всіх Вам благ! І нехай завжди буде з  Вами  Бог. Христос Родився! Славімо Його!.

Такий Світ великий. З Надією написав  багато листів. Думав  що багатші люди  в світі таки милосердніші чим у нас  дома. І допомогти бідній  сім’ї безкорисно ніхто не спромігся, навіть відповісти на мій емейл. Невже ні одна людина не може пожертвувати тими 100$ щоб когось врятувати чи підтримати на цім світі. Не знаю що і сказати. Не має в людей серця, я в останнє переконався. Все котиться в прірву, і кінець Світу напевно вже близько.

З повагою до всіх

Володимир Брикайло 

13.01.08.

Лист цей, як і останню надію, залишаю.

E.mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мої дорогі Українці, звертається до вас Володимир Брикайло, який в 1986 році був пів року на ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції і майже втратив своє молоде здоров’я і  не бачить  ніякого виходу як звернутися до Вас  за порятунком.

Якщо Вам зараз добре і Ви щасливі, і Бог Вам дав усе чи майже все, і  Ви хочете щоб так і було в Вашім житті а може і краще, то прошу Вас не забувайте і тих людей кому зараз погано і тяжко, і хто може зараз надіється і чекає якраз вашої допомоги. То будьте в цім житті милосердні і Вам ще додасться, від подяки тих кому зараз важко і не хочеться жити. І Ви можете навіть змінити чи врятувати життя. І від Вас залежить зараз випробувати себе, чи Ви справді живете з Богом, чи Ви готові сприйняти Світ яким він є, і що чуже життя Вам дороге так як і своє.

То ж прошу Вас щиро і ласкаво будьте в цім житті також і добрі і милосердні, І благаю Вас допомоги, допомогти нашій сім`ї вижити, в якій зараз тяжкі фінансові проблеми які затьмарили життя і не видно просвіти. Тож прошу Вас ради Бога цієї скромної але щирої пожертви стільки скільки Вам  підкаже Ваше серце. Бо не відомо як складеться все в подальшому, можливо це все врахується в найближчому нашому житті і віддасться сторицею, а можливо ми залишимося черстві і холодні в цім житті до кінця і нічого не будемо замічати, і цього дару Божого який вкладено кожній людині.

То нехай Ваша сьогодні невеличка підтримка, якою Ви простягнули руку до ближнього зворушить серця  тих хто надіється на Вас і на Бога, і це буде велике щастя для кожного з нас, бо це Істина. І завчасно Вам всім дякую і хвалю Бога, і вірю що Світ стоїть тільки на любові. На любові Бога до нас і нас до Бога і на любові людини до людини, бо інакше не було б нічого. І вірю що колиcь в житті наші дороги ще перетнуться, бо нема неможливого, і скажемо який Світ тісний і всі ми в ньому ходимо під Богом. І повірте як би це не було так важливо в нашому житті як зараз, я б ніколи не посмів на це піти, але Доля кричить, ти ж не сам на цьому Світі, стукай і хтось тобі таки допоможе.

І ще хочу попросити якщо навіть у Вас немає чим допомогти то хоч  напишіть пару слів  у відповідь яку я також буду з  великою радістю чекати. А поки що на все Вам добре, і нехай в Вашому житті буде тільки радість і щастя, і нехай буде Благословенний Ваш дім і Ви в нім. Від щирого серця і вимушеним проханням сім’я  Брикайло. Володимир 48 років. Ганна 46 років. Надія 16 років. Іванко 15 років.

Ми Вас любимо усіх, І нехай буде з Вами Бог.

E.mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 4.12.2007р

Мій банківський рахунок в низу.

 

ВАТ „КРЕДОБАНК”

ІІ-га Львівська філія,

Львів, Україна

 

„KREDOBANK” JSC

Second Lviv branch,

Lviv,  Ukraine

 

Реквізити для здійснення переказів з-за кордону

DETAILS FOR WIRE TRANSFERS

В доларах США (USD)

 

Intermediary:                                    BANK OF NEW YORK, One Wall Street, New York, N.Y.10015USA

Банк посередник:                            SWIFT: IRVTUS3N

Account with institution:                  Acc. 890-0057-211

Банк отримувач:                             Joint Stock Company “KREDOBANK”

                                                            SECOND LVIV BRANCH LVIV, UKRAINE

                                                            SWIFT : WUCBUA2X

Beneficiary:                                       Acc 2625701043531 name BRYKAYLO VOLODYMYR

Отримувач:               рахунок відкритий в ДЛФ ВАТКРЕДОБАНК”, прізвище та імя 

 

День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС

14 декабря в Украине отметили День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС. Указ N 945/2006 об учреждении этой памятной даты подписан Президентом Украины Виктором Ющенко 10 ноября 2006 года.

У многих могут возникнуть сомнения, зачем нужен этот праздник, если есть 26 апреля - Международный день памяти жертв радиационных аварий и катастроф, и почему именно 14 декабря выбрано для чествования участников ликвидации.

Дело в том, что 30 ноября 1986 г. было закончено строительство саркофага над разрушенным четвертым энергоблоком Чернобыльской АЭС, а 14 декабря в газете «Правда» напечатано сообщение о том, что госкомиссией был принят в эксплуатацию комплекс защитных сооружений.

Те, кто считают 14 декабря своим праздником, уже давно называют этот день Днем ликвидатора. Еще в 1986 г. участники ликвидации собрались вместе, чтобы отметить свою первую победу. В 1994 г. общественные организации чернобыльцев Украины обратились с письмом к руководителям государства, в котором предложили учредить в календаре день участников ликвидации чернобыльской катастрофы. Тогда официальное решение не было принято, но ликвидаторы самостоятельно начали отмечать эту дату. Празднование было официально разрешено, от различных силовых структур выделялся почетный караул, возлагались венки от руководителей государства, иностранных посольств и общественных организаций, но отсутствовало признание этого дня на государственном уровне.

Придание государственного статуса Дню ликвидатора еще раз напоминает обществу о проблемах ликвидаторов-чернобыльцев, самая важная из которых, недостаточный для нормальной жизни размер пенсии. Напрямую с этой проблемой связана и другая - проблема статуса ликвидаторов аварии на ЧАЭС. Только первые 5 тысяч из тех, кто ликвидировал аварию, официально стали называться ликвидаторами, получив соответствующие удостоверения, а с 1992 г. всем остальным выдавали «корочки» пострадавших от чернобыльской катастрофы.

Несмотря на все трудности и проблемы, сами ликвидаторы называют 14 декабря праздником. В ликвидации катастрофы на ЧАЭС принимали участие более 650000 человек со всего Советского Союза, из которых более половины представляли тогдашнюю УССР. Возможно, Украина станет автором хорошего почина, и День ликвидатора появится в России, Белоруссии и других странах.

http://www.oasis.in.ua/theme/chernobil

На світлині: Знак «Участнику ликвидации последствий аварии на ЧАЭС»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка