Будинок МЗС України на Михайлівській площі у Києві

Коментар МЗС України у зв’язку з запровадженням Російською Федерацією в односторонньому порядку обмеження на морське судноплавство через Керченську протоку

МЗС України висловлює протест у зв’язку з запровадженням Російською Федерацією заборони судноплавства через Керченську протоку протягом серпня та вересня 2017 року, пов’язаної з будівництвом мосту, та вкотре наголошує на протиправності таких дій.

Будівництво мосту через Керченську протоку є незаконним відповідно до міжнародного права, оскільки Україна, як прибережна держава по відношенню до Кримського півострова, не надавала згоду на таке будівництво.

Викликає глибоке занепокоєння також негативний вплив, який будівництво може завдати навколишньому середовищу та навігації через протоку.

Запровадження Російською Федерацією в односторонньому порядку обмеження на морське судноплавство через Керченську протоку є черговим грубим нехтуванням Російською Федерацією нормами міжнародного права.

Відповідна нота протесту була надіслана російській стороні. 

Офіційний сайт МЗС України

Джерело: http://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/58992-komentar-mzs-ukrajini-u-zvjazku-z-zaprovadzhennyam-rosijsykoju-federacijeju-v-odnostoronnyomu-poryadku-obmezhennya-na-morsyke-sudnoplavstvo-cherez-kerchensyku-protoku


На світлинах: Будинок МЗС України на Михайлівській площі у Києві. 19-кілометровий міст, який, всупереч міжнародному праву, споруджує РФ до анексованого Криму.

Додатково: Відеозапис передачі «Мост раздора» на Радіо Свобода (Москва) від 2 серпня ц.р., в якій брав участь журналіст, політолог, редактор «Кобзи» Віктор Гіржов.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка