Російський актор українського походження Анатолій Пашинін

Кіноактор Анатолій Пашинін, що у 2014 році повернувся на Батьківщину, тепер захищає Україну від російського агресора на Донбасі

Анатолій Пашинін, який знімався в серіалі «Грозові ворота», а також фільмах «Адмірал» та «Ми з майбутнього», став добровольцем української армії і несе службу в зоні збройного конфлікту в Донбасі. Про це у п'ятницю, 25 серпня, на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

«Зірка російського кіно, герой культового серіалу" Грозові ворота "і вже місяць як боєць восьмого батальйону Української добровольчої армії, Анатолій Пашинін зустрічає свято з побратимами на передовій. Де кулі, кров і героїзм справжні. І свято незалежності України має справжній, неповторний смак», - написав Цаплієнко, опублікувавши і фотографії з артистом.

Цаплієнко також анонсував сюжет на українському телебаченні про перетворення «кіношного героя в сьогодення».

Анатолій Пашинін народився в Кіровоградській області, дитинство провів у Запоріжжі. На п'ятому курсі Запорізької державної інженерної академії поїхав до Москви, де вступив у Вище театральне училище імені Михайла Щепкіна. Зніматися в кіно почав в 2001 році. У 2014-му він виїхав з Росії на Україну. Неодноразово висловлювався на підтримку Євромайдану, а пізніше - за «тотальну війну з сепаратистами» на Донбасі. Він кілька разів відвідував зону збройного конфлікту, особисто знайомий з багатьма українськими військовослужбовцями, - розповідав Цаплієнко в інтерв'ю порталу «Главред».

Сьогодні до України все частіше повертаються відомі журналісти, актори, музиканти українського походження, які засуджують політику Кремля, зокрема, і щодо України.

Переклад з російської Віктора Гіржова


На світлинах: Російський актор українського походження Анатолій Пашинін. Кадр із телесеріалу «Грозові ворота» за участі Анатолія Пашиніна. Тепер актор воює з ворогом не кіношним реквізитом, а справжньою українською зброєю.

Джерело: https://lenta.ru/news/2017/08/25/pashinin/

Додатково: Сторінка Анатолія Пашиніна у Вікіпедії

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка