Президент СКУ Евген Чолій
Президент СКУ Евген Чолій

Пресове повідомлення

27 вересня 2011 р. президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав ряд зустрічей у Європейському Парламенті у Страсбурзі, Франція. Основна увага під час зустрічей була зосереджена на двох важливих питаннях, що стосуються інтеграції України до Європейського Союзу та порушень людських прав у Росії та в Україні.

Президент СКУ зустрівся з такими високопосадовцями Європейського Парламенту, як: з членом Європейського Парламенту, нещодавно обраною головою Підкомітету з питань прав людини Барбарою Лочбіглер, членами Європейського Парламенту Яном Козловскі і Тунне Келам, радником Президента Європейського Парламенту Арнольдасом Пранкевичусом, адміністратором Комітету із закордонних справ Міріам Ґойнард та адміністратором відділу людських прав Головної дирекції у справах внутрішньої політики Еммою Ачіллі.

Упродовж цих зустрічей президент СКУ наголосив на важливості для Європи і України завершення до кінця 2011 р. праці над підписанням Угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Евген Чолій також привернув увагу високопосадовців до сучасної тривожної ситуації щодо стану людських прав у Росії та в Україні. Він акцентував на намаганнях владних структур Росії ліквідувати українські неурядові організації, Федеральну національно-культурну автономію українців Росії та Об'єднання українців Росії. Щодо України президент СКУ наголосив на продовженні переслідувань політичних опонентів, зокрема на невиправданому арешті та утриманні в слідчому ізоляторі ключових опозиційних фігур - Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

Світовий Конґрес Українців

145 Evans Ave., #207
Toronto, ON
M8Z 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020
Fax (416) 323-3250
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

website: www.ukrainianworldcongress.org

Евген Чолій та Барбара Лочбіглер (зліва направо)
Евген Чолій та Барбара Лочбіглер (зліва направо)
Евген Чолій та Ян Козловскі (зліва направо)
Евген Чолій та Ян Козловскі (зліва направо)
Тунне Келам та Евген Чолій (зліва направо)
Тунне Келам та Евген Чолій (зліва направо)

На світлинах: Президент СКУ Евген Чолій. Евген Чолій та Барбара Лочбіглер (зліва направо). Евген Чолій та Ян Козловскі (зліва направо).Тунне Келам та Евген Чолій (зліва направо).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка