Логотип Конгресу Українців Канади
Логотип Конгресу Українців Канади

Дякуємо за величезні зусилля у будівництві нашої спільноти в Торонто і по всій Канаді

Українська громада Канади відзначила визначних лідерів своєї громади на церемонії нагородження, яка відбулась в Торонто. На церемонії семеро осіб були нагороджені Медаллю Діамантового Ювілею Королеви Єлизавети ІІ і тринадцятеро отримали нагороду від Керівництва КУК, відповідно.

"Для мене велика честь вручити ці нагороди таким достойним лідерам нашої громади ", заявив Національний президент Конґресу Українців Канади, Павло Ґрод. "Дуже важливо, що ці видатні лідери нашої громади є визнані. Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб особисто подякувати їм за величезні зусилля у будівництві нашої спільноти в Торонто і, фактично, по всій країні."

Медалями Діамантового Ювілею Королеви Єлизавети ІІ були нагороджені Божена Іванусів, Валентина Курилів, Ірка Мицак, Оля Шевелі, Марія Шкамбара і Оксана Закидальська.

У четвер ввечері, в Трайдент Хол у Торонто, відбулась церемонія нагородження з врученням медалей Діамантового Ювілею Королеви Єлизавети ІІ та нагород від керівництва КУК. Ведучою церемонії, на якій були присутні близько 250 членів громадиТоронто, включно з Президентом КУК Торонто Оксаною Ревою, була пані Христина Чолій.

Головним доповідачем вечора був пан Павло Ґрод, який вручив медалі та нагороди і звернувся до присутніх з промовою щодопитань поточних пріоритетів Конгресу Українців Канади. Нагороди від керівництва КУК отримали Омелян Шабурський, Вальтер Шевчук, Оля Ґрод, Іван Іванюра, Анна Кисіль, Павло Лопата, Богдан Онищук, Зенон Потічний, Рената Роман, Маркіян Швець, Орест Стеців, Анна Троян і Люба Зараська.

На завершення, пан Армін Конн, голова організації "Українських вільних козаків», нагородив Павла Ґрода Козацькою медаллю.

Церемонія нагородження була організована спільно Конґресом Українців Канади Торонто та Національним КУК. Присутніх своїм виступом вітало тріо Червоні Маки.

З біографічними довідками отримувачів нагород і фотографіями вручення нагород можна ознайомитися у фотогалереї на сайті www.ucc.ca.

Довідка:

Медаль Діамантового Ювілею Королеви Єлизавети ІІ

Заснована у 2012 році з нагоди 60-річчя вступу Її Величності Королеви Єлизавети II на престол як Королеви Канади, Медаль Діамантового Ювілею Королеви Єлизавети ІІ

стала реальним способом для Канади вшанувати Її Величність за її працю для цієї країни. Водночас, ця пам'ятна медаль слугує для відзначення вагомих внесків та досягнень канадців.

Нагорода Від Керівництва Конґресу Українців Канади

Нагорода від Керівництва Конґресу Українців Канади дає змогу відзначити гідних осіб у громадах, до яких вони належать. КУКзаснував Нагороду відКерівництва у серпні 2010 року.

Нею нагороджується:

a) гідна особа, яка зробила значний національний внесок у розвиток української канадської громади;

b) канадець українського походження, який проявив індивідуальну майстерність національного масштабу в галузі мистецтва, культури, спорту, ЗМІ, політики, бізнесу, розваг, освіти, наукових, медичних наук, розвитку громади чи релігії, соціальних послуг, громадянського суспільства та керівництва.

Пресовий референт Конґресу Українців Канади:

Hаціональний офіс KYK

телефон: (613) 232 - 8822

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

інтернет-сторінка: www.ucc.ca

Українська громада Канади відзначила  визначних лідерів своєї громади на церемонії нагородження
Українська громада Канади відзначила визначних лідерів своєї громади на церемонії нагородження
Вітаємо з відзнакою голову Крайової Управи Ліги Українців Канади Ореста Стеціва! На фото з почесним головою Крайової Управи Ліґи Українок Канади Христиною Бідяк для президентом СКУ Евгеном Чолієм
Вітаємо з відзнакою голову Крайової Управи Ліги Українців Канади Ореста Стеціва! На фото з почесним головою Крайової Управи Ліґи Українок Канади Христиною Бідяк для президентом СКУ Евгеном Чолієм

На світлинах: Логотип Конгресу Українців Канади. Українська громада Канади відзначила визначних лідерів своєї громади на церемонії нагородження. Вітаємо з відзнакою голову Крайової Управи Ліги Українців Канади Ореста Стеціва! На фото з почесним головою Крайової Управи Ліґи Українок Канади Христиною Бідяк для президентом СКУ Евгеном Чолієм.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка