Блаженної пам'яті Романія Явір.
Блаженної пам'яті Романія Явір.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює глибоку скорботу та співчуття з приводу смерті голови Федерації українців Вірменії "Україна" - св. пам'яті Романії Явір, яка після тяжкої хвороби відійшла у вічність 1 січня 2014 р.

Смерть св. пам'яті Романії Явір є болючою втратою як для її родини та для української громади у Вірменії, так і для всієї української діаспори.

Св. пам'яті Романія Явір до останніх днів свого життя очолювала українську крайову центральну репрезентацію СКУ у Вірменії - Федерацію українців Вірменії "Україна" та була головним редактором часопису Федерації "Дніпро-Славутич". Її довголітня щира праця була спрямована на зміцнення українського громадського життя у Вірменії та збереження на її терені національних цінностей нашого народу.

Від 2002 р., з вступом Федерації українців Вірменії "Україна" до складу СКУ, св. пам'яті Романія Явір була активним учасником Річних загальних зборів СКУ. Св. пам'яті Романія Явір завжди щиро відгукувалася на звернення СКУ та разом з Федерацією постійно долучалася до різних акцій всеукраїнського масштабу, а зокрема на захист інтересів України та всього українського народу.

За високі заслуги перед українським народом та Україною св. пам'яті Романія Явір була нагороджена найвищою нагородою СКУ - медаллю св. Володимира Великого та такими високими відзнаками України, як орден "За заслуги" I і ІІ ступеня, орден князя Ярослава Мудрого V ступеня та орден Княгині Ольги ІІІ ступеня.

Нехай же пам'ять про св. пам'яті Романію Явір буде вічною та залишиться між нами назавжди.

Вічна їй пам'ять!

Світовий Конґрес Українців

145 Evans Ave., Suite 207

Toronto, ON

M8Z 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020

Fax (416) 323-3250

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

website: www.ukrainianworldcongress.org

На світлині: Блаженної пам'яті Романія Явір.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка