Президент СКУ Євген Чолій
Президент СКУ Євген Чолій

Україна завдячує принциповій позиції СКУ

Зокрема, щодо вимог застосувати проти агресора - Росії - негайних санкцій. Але маємо сказати: українським хлопцям, які сьогодні перебувають у армії, просто необхідні елементарні речі: розгрузки, бронежилети. Та й з харчуванням проблеми. Населення збирає кошти з цією метою, як може. На українців у діаспорі усі дивляться з надією. Навіть найменша допомога наблизить нашу, українську армію, до перемоги.

Світовий Конгрес Українців (СКУ) глибоко співчуває родинам та близьким всіх загиблих внаслідок знищення підтримуваними Росією терористами пасажирського літака Малайзійських авіаліній рейсу "Амстердам - Куала-Лумпур", повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу СКУ.

"Цей явний акт страшної жорстокості та нелюдяності ще раз підтверджує серйозну загрозу глобальному миру і стабільності, яку здійснюють підтримувані Росією терористи в Східній Україні", вважають у СКУ.

Сьогодні світ переконався в тому, що, навіть після вчорашнього введення додаткових санкцій з боку США та Європейського Союзу, Росія зухвало продовжує нарощувати свою агресію та дестабілізувати ситуацію в Україні, ідеться у повідомленні.

Тому СКУ ще раз закликає міжнародну спільноту негайно застосувати проти Росії санкції третього рівня та надати Україні вкрай необхідну військову допомогу для припинення кривавих дій підтримуваних Росією терористів на Східній Україні.

"Тільки спільні рішучі дії міжнародного співтовариства можуть тепер реально відновити мир, порядок і стабільність у Європі," - заявив Президент СКУ Євген Чолій.

Джерело: http://vidia.org/2014/25649

Додаткова інформація:

http://newsland.com/news/detail/id/1382509/

http://fito-center.ru/ekonomika/18013-ih-mnenie-rossiya-verolomno-bez-obyavleniya-voyny-napala-na-ukrainu-ukrainska-pravda-ukraina.html

http://www.1news.az/world/20140717081749961.html

Кияни принесли під посольство Малайзії квіти та свічки на знак трауру
Кияни принесли під посольство Малайзії квіти та свічки на знак трауру

На світлинах: Президент СКУ Євген Чолій. Катастрофа літака над Україною. Кияни принесли під посольство Малайзії квіти та свічки на знак траура.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка