Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій запрошує на свій черговий форум

24-29 серпня 2019 р. в Україні, в м. Хмельницький, Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької міської ради проведе черговий щорічний Форум української молоді діаспори.

До участі в ньому  запрошуються лідери та керівники українських молодіжних організацій діаспори, керівництво Світового та Європейського Конгресу Українців, євродепутати, дипломатичні місії в Україні, керівництво центральних органів виконавчої влади України, народні депутати, духовенство, відомі культурні та громадські діячі.

Для участі у Форумі молоді люди з діаспори мають надіслати рекомендаційного листа від молодіжної організації або організації члена Світового чи Европейського Конґресу Українців. Реєстрація відкрита до 10 серпня 2019 р. на сайті СКУМО: https://docs.google.com/forms/

Минулого року у Форумі  української молоді діаспори, який проходив у Києві, взяли участь делегати з 27 країн світу. В рамках заходу відбулося офіційне підписання меморандуму між 40 громадськими організаціями України та світу щодо  обміну досвідом у сфері громадської та інформаційної діяльності, спільної реалізації соціально-культурниих, освітніх та економічних проектів. Також було обрано нового Президента і членів Президії СКУМО.

Довідково. Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій - координаційна надбудова українських молодіжних організацій, створена на основі молодіжної комісії при Світовому Конгресу Українців. Діяльність СКУМО поширюється, на країни, де зареєстровано українські молодіжні організації та діє організована українська громада і в Україні. Ціль  її діяльності -збереження національної ідентичності української молоді, що живе за межами України. Пріоритетним напрямком діяльності є гуртування та консолідація сил української молоді діаспори у світі та їх направлення на сприяння розбудови України та діаспорних структур.

Наш кор.

На світлині: Минулого року учасники Форуму СКУМО запустили в небо 1000 кульок з побажаннями миру Україні

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка