Лубківський думаєРадник Президента України, кандидат в народні депутати України про захист українських заробітчан

Один з лідерів Громадянський блоку ПОРА-ПРП, що бере участь у виборчій кампанії до Верховної Ради України, закликає владу посилити увагу до проблем трудових мігрантів, вирішуючи їх у контексті єдиної політики щодо українців, які перебувають за кордонами нашої держави.

«За різними підрахунками, від 3 до 5 мільйонів українців постійно знаходяться на заробітках за межами України, - наголосив член блоку Маркіян Лубківський. - Нелегальний статус більшості трудових мігрантів, важкі умови праці, порушення прав українців, руйнування соціального та морального середовища в регіонах походження заробітчан стали надзвичайно поширеними явищами».

У рамках Пакету розвитку (десятка законопроектів, розроблених фахівцями блоку) блок ПОРА-ПРП уже вніс до парламенту законопроект про відновлення нормальної роботи спеціальних економічних зон, що сприяло б створенню робочих місць в Україні.

Крім того, ПОРА-ПРП закликає Європейський Союз не підвищувати ціни на шенгенські візи для громадян України.

«Відкритість України світу стала одним з базових здобутків Помаранчевої революції, - заявив Маркіян Лубківський. – Європейська інтеграція для України – це передусім входження до європейського гуманітарного простору через контакти та співпрацю мільйонів людей. Вирішити це завдання неможливо без максимального спрощення процедури поїздок з України до ЄС і навпаки».

Блок звернувся до офіційних представників ЄС взяти до уваги позицію східноєвропейських країн Євросоюзу, які виступили проти подорожчання віз для громадян України, Молдови та Білорусі.

www.pora.org.ua 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка