Заповнити анкету спостерігача, занести її до Громадської приймальні Віктора Ющенка або надіслати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заповнити анкету спостерігача, занести її до Громадської приймальні Віктора Ющенка або надіслати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Написати заяву спостерігача на території України або заяву спостерігача за межами України про згоду бути спостерігачем у день виборів. Не забути її занести власноруч до Громадської приймальні Віктора Ющенка або зателефонувати до неї за додатковою інформацією.

Прочитати Пам'ятку Спостерігача та бути готовим виконувати складну, але вкрай необхідну роботу.

Якщо ти став спостерігачем та будеш голосувати не за місцем проживання - не забудь взяти відкріпний талон на дільниці за місцем проживання, для того щоб проголосувати 31 жовтня 2004 року на дільниці, де ти будеш знаходитися.

 

УВАГА! Останній день подачі заяв -
25 жовтня 2004 року!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка