Ігор Козак

Директор з міжнародних відносин Ліги канадців України, активіст та патріот своєї історичної Батьківщини Ігор Козак – приклад дієвої любові до України.

Можна Україну любити серцем. Любити її мелодійні пісні, поетичну красу безкраїх ланів, свіжість солов’їних гаїв, вкриті золотим колоссям жита. Любити щирих і мужніх людей, яких народжує наша українська земля. Але є сини і дочки України, чия любов настільки дієва, що виражається не лише у романтичній любові серця, а й у конкретних діях, конкретній допомозі, яка так необхідна нашій державі, українському суспільству саме зараз, у часи війни та економічної скрути. Серед тих людей, які можуть слугувати за приклад – Ігор Козак з Канади.

Його імя відоме не лише в Канаді, де пан Ігор проживає. Його чудово знають в Україні – через активну життєву, патріотичну позицію, через тісні зв’язки з історичною Батьківщиною, через реальну допомогу Україні.

Приємно було дізнатися, що під час відзначення 50-ї річниці національного прапора Канади, прем’єр-міністр країни Стівен Харпер нагородив іменним прапором українця Ігоря Козака за значний внесок у розвиток Канади.

Пишаємося, що Ігор Козак - перший емігрант, який закінчив престижну Королівську Військову Академію, офіцер Збройних Сил Канади, відзначений урядовими нагородами за заслуги в Канаді та за її межами (у так званих "гарячих точках"). Наразі, будучи одним із провідних діячів української діаспори Канади, він приділяє багато часу благодійній роботі як у Канаді, так і в Україні.

На своїй Фейсбук-сторінці пан Ігор постійно інформує про актуальну ситуацію стосовно допомоги Канади Україні. «Чергова партія (на один мільйон доларів) приладiв нічного бачення (найсучасніших і тих самих, що знаходяться на озброєнні Збройних Сил Канади) вже в дорозі в Україну і буде доставлена канадською стороною аж на передову. І це тільки початок, а список військового обладнання дуже довгий... Звичайно, що заслуга нашої української громади в Канаді  величезна, але для успішного лобіювання таких рішень не менш важливі робочі візити в Оттаву наших друзів-патріотів з України Олега МедуниціАндрія ПарубіяОстапа КривдикаСергія Кузана і багатьох інших. Дякуємо Канаді! Слава Україні! Разом до перемоги!».

А ось які відгуки: Антоніна Кумка пише: «Дякую від усього серця усім добрим людям міста Торонто і околиць, які так щиро відгукнулись та підтримали Сергія, солдата з України, який втратив руку у війні з Росією. Найважливіше, що це люди які належать до різних організацій, які ходять в різні церкви і походять з різних куточків України, Канади, а то і світу. Добро і надія об'єднують. Давайте не втрачати цю єдність, а зміцнювати її».

«Хочу подякувати друзям-канадійцям українського походження "Фонду Приятелів Збройних Сил України" та, зокрема, Ігорю Козаку, за те, що відгукнувся на моє прохання про фінансову допомогу для наших військових, – говорить народний депутат України Олег Медуниця. - На отримані $7000 волонтери Андрій Букін та Павло Нарожний придбали перелік необхідних для сумських підрозділів речей».

Далі на своїй інтернет-сторінці у мережі Фейсбук пан Олег подає черговий звіт стосовно того, на що витрачені кошти канадійської діаспори.

«Автотранспорт:
УАЗ-таблетка для 37 батареї;
Автомобіль Isuzu Trooper;

Автозапчастини:
Капітальний ремонт двигуна ГАЗ-66, 1 дивізіон;
40 дзеркал заднього виду для Ураганів (БМ/ТЗМ)
рах. номер 3803 "Істок Автозапчастини";
20 свічок ГАЗ-66;
всмоктуюче реле стартеру на Камаз, Н дивізіон;
15 патрубків для радіаторів ЗИЛ 130 (Ураган);
10 дзеркал заднього виду 8 батарея (3 дивізіон);
5 тросів для ТЗМ;
10 дзеркал заднього виду для Камазів;
Вкладки кореневі Р6;
Інвертор 24 В до 220 В, для використання в БМ/ТЗМ;
Гума для автомобілю Isuzu Trooper; 
10 ременів буксирувальних 45 т.

Комп’ютерна техніка:
Принтер б/у для 3 батареї;
Принтер б/у для нач. фіну 27 реактивної бригади + таксо на склад;
Ноутбук б/у для бухгалтерії бригади 27;
Ноутбук б/у для СОБА 2 батарея С.Івана.

Одяг:
Комбінезони (матеріал, робота);
Алкотестер (замовлення зам.політа 1 дивізіону);
104 робочих костюми (рота робочих);
10 ліхтариків налобних, 10 ручних, 80 батарейок АА, 80 – ААА.

Їдальня:
1 м3 дощок для будівництва їдальні роти стрілків (Миргород);
25 кг сушених овочів для Сумської Кулінарної сотні;
2500 одноразових тарілок та стаканів, 1 дивізіон;
Морозильна камера, 8 батарея.

Алла Акіменко.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Від редакції: Ігор Козак неодноразово брав участь в ефірі програм українських телеканалів, наголошуючи, зокрема, на важливості досягнення більшої освіченості українців з приводу перспектив та переваг членства в НАТО, а також на необхідності реформування Збройних Сил України. Усією своєю громадянською позицією пан Ігор являє приклад справжнього українського патріота, яких, на щастя, вистачає й поза Україною: у діаспорах Канади, США, Австралії та багатьох інших. Ми пишаємося такими людьми. І не лише тими, чиї імена знаємо. А й тими, хто робить свій, бодай невеличкий і скромний внесок у покращення ситуації в Україні. Ми знаємо, що, попри утиски українців у Росії, багато патріотів не відступаються від вірності своїй історичній Батьківщині і в РФ. Ми з вами!

Додаткова інформація:

https://www.youtube.com/watch?v=wix1nb3tcnI

https://www.youtube.com/watch?v=D3pAvu910Gs

http://www.unn.com.ua/ru/news/1438854-ukrayinets-otrimav-iz-ruk-premyera-kanadi-imenniy-prapor-1

https://www.youtube.com/watch?v=fBZscvz0us8

 

На світлинах: Ігор Козак. З прем'єр-міністром Канади Стівеном Гарпером. Готова допомога від Канади Україні. Через народного депутата України Олега Медуницю передається багато допомоги з діаспори. Волонтер Андрій Букін передає чергову допомогу бійцям АТО. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка