Олександр Павленко
Олександр Павленко

Проведуть презентацію НКА в Москві

16.02.12р. в м.Сиктивкарі, Республіка Комі, відбулося чергове засідання Президії республіканської НКА «Україна». У зв'язку з тим, що голова Президії Олександр Павленко знаходиться на вахті, за своєю основною роботою, засідання проводив замісник голови Сергій Анцибор.

Традиційно, першим питанням до розгляду - хід виконання прийнятих рішень звітнньо-вибірної конференції. Далі - виконання рішень Президії та реалізація поточних планів.

У зв'язку з цим було розглянуто та обговорено програму перебування делегації українців Сиктивкару на презентації республіканської громади у Москві 24-25.02.12р.

На адресу голови Правління НКА «Україна» пана О.Павленка надійшло запрошення з Національного культурного центру України в Москві державного Управління справами Президента України, за підписом генерального директора Центру, доктора історичних наук, пана Володимира Мельниченко.

Пропонується в рамках проекту «Діаспора» в Російській Федерації провести презентацію та представити творчу програму республіканської НКА.

По цьому було прийнято рішення провести презентацію у Москві та направити для того провідний творчий колектив республіки - Сиктивкарський народний хор «Україна» під керівництвом заслуженої артистки Росії, заслуженої артистки Республіки Комі Наталії Петрівни Масанової. З інформацією про діяльність громади розповість голова організації О.Павленко. У складі делегації буде міністр національної політики Республіки Комі Галина Габушева, а також члени комі земляцтва у Москві та працівники представництва Республіки Комі у Москві.

Серед інших питань члени Президії розглянули питання діяльності організації українців м.Ухти (голова Михайло Бедреківський). Причина в тому, що чи не найбільша міська громада не направила творчий колектив до участі у фестивалі «Червона рута», який відбувся в м.Усінську 5 грудня 2011р.

Розглянуто питання про участь НКА «Україна» в Республіці Комі у створенні всеросійського союзу регіональних організацій українців Росії. Таке рішення, за статутом, може ухвалити тільки конференція представників місцевих НКА. Матеріали обговорення направлені в українські громади міст і сіл республіки.

Засідання пройшло за звичаєм бурхливо та емоційно. Як сказав один із учасників: «Випустили пар. І то правильно, бо з давніх давен, як то було завжди в Україні, кожен мае що сказати та ще й хоче, щоб те чули всі».

О.ПАВЛЕНКО

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сиктивкарський народний хор 'Україна' в м.Усінську на фестивалі 'Червона рута-2011'
Сиктивкарський народний хор 'Україна' в м.Усінську на фестивалі 'Червона рута-2011'

На світлинах: Олександр Павленко. Сиктивкарський народний хор 'Україна' в м.Усінську на фестивалі 'Червона рута-2011'.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка