У всесвітній День вишиванки українські громадські організації Москви запрошують українців столиці та області взяти участь у святковому марші на Арбаті

Все ширше світ відзначає міжнародне свято День вишиванки. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. У 2018 році свято формально припадає на 17 травня (третій четвер місяця).

Українські громадські організації Москви запрошують українців столиці та області, симпатиків України взяти участь у марші вишиванок в суботу 19 травня.

Пропонується зібратися в кінці вул. Арбат о 12 год. Маршрут — вулиця Арбат від кінця до початку.

Важливо: хода абсолютна позбавлена будь-яких політичних гасел, слоганів.

Свято є самобутнім і самодостатнім, і не прив'язане до жодного державного чи релігійного заходу.

Свято  запрошує до абсолютно простого вчинку — одягнути українську вишиванку. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Будемо в День вишиванки піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Оргкомітет

Конт. тел.: + 79035423722, +79629169903


На світлинах: Українська вишиванка є унікальним світовим брендом. Чарівні панянки – носять вишиванки. Вишиванка – елемент модного одягу. Кожен регіон України має свій традиційний орнамент. Вулиця Арбат, де знаходиться Культурний центр України в Москві і проводять свої акції українці російської столиці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка