Віктор Голубничий
Віктор Голубничий

Корифею баянної та акордеонної школи музики ? 70!

В ці дні член Нижньогородської української громади «Джерело» Голубничий Віктор Іванович святкує свій 70-річний ювілей.

Віктор Іванович - корифей сучасної баянної та акордеонної школи музики, професор кафедри народних інструментів Нижньогородської консерваторії ім. Глінки, лауреат міжнародних конкурсів, заслужений діяч мистецтв. Віктор Іванович веде педагогічну, науково-методичну і музично-громадську діяльність. Автор робіт, присвячених проблемам теорії баянного виконавства, газетних і журнальних публікацій, радіо- і телепрограм. Голова ДАК і член комісій з державної атестації в музичних ВУЗах і ССУЗах. Брав участь у роботі журі і оргкомітетів міжнародних, Всесоюзних, Всеросійських і міжрегіональних фестивалів і конкурсів (виконавців на народних інструментах, виконавців на духових та ударних інструментах, піаністів, вокалістів, камерних ансамблів).

Його заслуги відзначені премією Президента Росії В.В. Путіна (2002 р.), «Срібним диском» Міжнародного фестивалю «Баян і баяністи» (2011 р.).

Віктор Іванович в 1965 році закінчив Львівську державну консерваторію, потім працював викладачем в Ровенському музичному училищі. З 1967 року працює в Нижньогородській консерваторії. Уявляєте скільки музикантів навчалося у нього за 45 років! Віртуозною грою учнів Маестро насолоджуються слухачі не тільки на просторах Росії, але і далеко за її межами. Вже стало традицією, що в дні ювілеїв учні Віктора Івановича, які вже самі стали відомими музикантами, а деякі і заслуженими діячами мистецтв, з'їжджаються в Нижній Новгород і дають концерт з нагоди ювілею свого Учителя. Ось і цього разу такий концерт відбудеться на сцені консерваторії 14 квітня.

Українська громада «Джерело» пишається таким членом громади и вітає Голубничого Віктора Івановича з цією урочистою датою. У нас люблять и поважають Віктора Івановича не тільки як видатного музиканта, чудову людину, але в першу чергу, як одного з ініціаторів створення суспільства, який очолив організацію і був її керівником в перші, такі важливі роки, роки становлення.

Бажаємо Віктору Івановичу i надалі наснаги, творчих успіхів на музичний ниві, талановитих учнів! Бажаємо ще багато років займатися цією благородною справою, бо «Музика - це та мова, якою Бог говорить з людьми, а музикант - це уста бога».

Від імені Нижньогородської української громади «Джерело»

Галина ГОЛОВАНОВА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Віктор Голубничий зі своїми учнями
Віктор Голубничий зі своїми учнями
Віктор Іванович в студентські роки у Львові
Віктор Іванович в студентські роки у Львові
Зустріч в Генеральному консульстві України в Нижньому Новгороді
Зустріч в Генеральному консульстві України в Нижньому Новгороді

На світлинах: Віктор Голубничий. Віктор Голубничий зі своїми учнями. Віктор Іванович в студентські роки у Львові. Зустріч в Генеральному консульстві України в Нижньому Новгороді.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка