У житті відомої активістки українського руху в Росії Наталі Романенко з’являються нові кольори

Редакція «Кобзи» уважно слідкує за життям Наталі Романенко – голови громадської організації «Українське земляцтво Хабаровського краю» та керівника місцевого українського хору «Батьківська криниця» і намагається всіляко її підтримувати, усвідомлюючи, яким нелегким може бути життя українського патріота під тиском російських спецслужб.

Після того, як редакція в листопаді минулого року розмістила на сайті вітання пані Наталі з днем народження, вона прислала у відповідь короткого листа, в якому, зокрема, містились такі рядки: «В Хабаровську ц.р. дуже холодна зима. До -25-30* С. Ще раз хочу вам подякувати за увагу до мене!

Я дуже сумую за Україною та почала малювати грубку в будинку у своїх друзів в українському стилі. Надсилаю світлини. Ще раз дякую вам!»

Отже, Наталя – талановита особистість: вона не лише чудова співачка, але ще й художниця. Як з’ясувалося – в дитинстві закінчила художню школу.

А зовсім нещодавно Наталя Романенко повідомила, що проводить репетиції свого хору і готується до виступу, який відбудеться в середині березня. Про цю подію вона обіцяла розповісти згодом. Іншими словами – чорна полоса в її житті, пов’язана з тиском спецслужб, минула (хоч, як стверджує жінка – залишила свій чорний слід), і  життя поволі повертається у звичне русло. А поскільки пані Наталка сидіти склавши руки не звикла, вона продовжує займатись своєю улюбленою справою – співами та… оволодіває новою професією (просила поки що деталі не розголошувати).

Хочемо побажати їй міцності духу, оптимізму, фізичних і творчих сил, аби наша соратниця змогла перебороти всі негаразди, що випали на її долю, та знову у повній мірі відчути смак до життя. Хай весна, що  прийшла на нашу землю, подарує Наталі Романенко нові надії та нові фарби!

Редакція «Кобзи»


На світлинах: Наталя Романенко. Майстриня «монументального жанру» за роботою. Тепер у домівці друзів Наталі Романенко буде не лише тепло, але й красиво.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка