Місцева українська автономія столиці Карелії провела в лютому низку цікавих заходів

Українці Карелії, зокрема, столиці Республіки – міста Петрозаводська минулого місяця провели низку цікавих заходів. Так, я особисто, 25 лютого влаштував одиночний пікет на честь пам’яті Бориса Нємцова. Звичайно, я не прихильник Нємцова. Але справа в тому, що політичні вбивства взагалі неприйнятні. Політичне вбивство − це не тільки вбивство конкретної людини. Це удар по всіх інших людях, їх свободах. Це просто неприпустимо! Майбутнього у країни немає, якщо йти шляхом політичних убивств...

А 27 лютого я знову підтримував політв’язня, правозахисника Юрія Дмитрієва на засіданні суду.

Цього ж дня, у Agriculture_club автономія організувала Музично-літературний вечір української культури "Шевченківські читання". Перед тим − була влаштована невелика виставка.

Прикрасою свята стали виступи Ганни Шалаєвої та Андрія Блаховського (акомпаніатор Ганна Двойнишникова).

Активістові Володимиру Гудимі була вручена Шевченківська медаль Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР).

Вірш Тараса Шевченка "Садок вишневий коло хати" прочитала господиня Agriculture_club Наталя Севець-Єрмоліна.

Андрій Литвин, керівник МНКА українців Петрозаводська

Від редакції.

Ми вдячні автору цього допису за його особистий внесок у розвиток українського руху в Росії, а також боротьбу за демократичні й гуманітарні цінності та права людини й громадянина в Карелії. Щодо літературно-музичного вечора, про який ідеться в замітці пана Андрія, то Почесний голова Правління Карельського республіканського товариства української культури "Калина" Лариса Скрипникова так відреагувала на цю подію у Фейсбуці: «Андрію Сергійовичу, браво!!! Слухала і плакала... Боже, де ти знайшов ТАКИХ виконавців?! Це просто чудо неймовірне! Вищий клас, честь тобі і низький уклін! Вони повинні співати у великій залі філармонії, обов'язково! Дякую!!!» Суть громадської роботи – відстоювати інтереси людей та приносити їм користь і радість. Цим успішно й займається Андрій Литвин, визнаний переможцем у номінації «Кобзи» «Українець року в Росії» за 2016 року. Так тримати, пане Андрію!

Відеофрагмент концерту


На світлинах: Андрій Литвин під час одиночної акції в день пам’яті Бориса Нємцова. Співає Ганна Шалаєва. На сцені Андрій Блаховський. Дует Ганни Шалаєвої та Андрія Блаховського.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка