Заслужена артистка України і Росії Галина Черноба

10 квітня у Національному культурному центрі України в Москві Українська молодіжна вітальня радо зустріла гостей музичною програмою “Веснянка”

 У Шевченковій залі зібралися не лише юні шанувальники мистецтва, а й представники старшого покоління, що є переконливим свідченням молодості людської душі й відкритості світові.

За давніми українськими традиціями за допомогою обрядових пісень, веснянок, люди передавали свою енергію природі, тим самим закликаючи весну та добрий урожай. А ще веснянки – це саме ті пісні, які звеселяють, вселяють в душі оптимізм і світло.

 

Саме так світло і по-весняному тепло було й того вечора в Українському домі на Арбаті. “Закликали весну” і радували своїх шанувальників співом вихованки педагога по вокалу, доцента, заслуженої артистки України і Росії Галини Черноби. Твори українських, зарубіжних та російських композиторів виконали студентки Академічного музичного коледжу при Московській державній консерваторії імені П. І. Чайковського Дарина Брусова, Лаура Хамзатова, Юлія Кузнецова, Анастасія Рингач, Марія Фоміна, Світлана Коробака, Анастасія Балака. Партію фортепіано їм склала Ельфія Камалетдинова.

Яскравим обрамленням-доповненням програми стали виставка та дефіле українського національного костюму “Україна моя, вишиванка” з приватної колекції Світлани Грудько (Волинь, Україна). В якості моделей виступили самі учасниці програми. Пані Світлана представила як свої дизайнерські речі, так і роботи волинських майстринь.

Українська молодіжна вітальня цього вечора зібрала вже й свій перший “урожай” – проекту виповнився рік. Тож побажаймо молоді й надалі розкрилених та залитих сонцем творчості днів, щоб дихалося на повні груди і співалося на повен голос!

Текст і фото: Олена Марченко.

Джерело:http://ukrcentr.ru/kulturno-mistecka/vesnyanka-na-arbati-9/

 

На світлинах: Заслужена артистка України і Росії Галина Черноба. Учасники «Веснянки». Весняна пісня. Закликаємо весну. Експонати виставки. Українське мистецтво зачаровує.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка