Герб НовосибірськаНосій української культури з Новосибірська Володимир Павук розповів землякам про здобутки місцевої української громади

На початку лютого 2008 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою відвідав гість, громадський діяч із Новосибірська – Володимир Павук, який народився і виріс на Львівщині, але останніх 38 років провів у Сибіру, працюючи геологом.

Як повідомив В. Павук. українці м. Новосибірська організовані в громадську організацію місцевої національно-культурної автономії українців. Сам він бере активну участь в організації українського культурного життя новосибірської української громади. Свою розповідь ілюстрував фотографіями з різних святкових акцій – громадських та родинних. Співробітники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою із захопленням вдивлялися у світлини українців автономії в багатому національному одязі.

До здобутків української громади Новосибірська також належить створення телевізійно – молодіжного каналу Сибіру – МКС, який щоденно виходить в ефір та інформує українською мовою про життя української діаспори.

На згадку про перебування В. Павука та зі сподіваннями на подальшу тісну співпрацю колектив Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою подарував вишиваний рушник для наших краян у Новосибірську.

Новосибірськ місто сніжне

Володимир Павук та Ірина Ключковська.jpg

На світлинах: Герб Новосибірська. Новосибірськ місто сніжне. Володимир Павук та Ірина Ключковська.

Mарія ГАЛІК.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

25.02.08

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка