Герб НовосибірськаУкраїнська національно-культурна автономія міста Новосибірська звертається до всіх українців, пов’язаних з історією Новосибірської області Російської Федерації – відгукніться!

Українська національно-культурна автономія міста Новосибірська збирає біографічні відомості про українських літераторів, які перебували на території Новосибірської області.

Земляками новосибірців були відомі науковці, починаючи від славетного Юрія Кондратюка і закінчуючи нашими сучасниками. Серед них – і засновник української громади міста Йоасаф Ладенко, і адмірал Георгій Мигиренко, і математик Тадей Зеленяк

А ось відомості про українських письменників, пов’язаних із Новосибірськом, поки що розшукали небагато: лише про Павла Кононенка, який був на засланні в сорокових, та Мойсея Фішбейна, котрий навчався в місцевому університеті в шістдесятих роках минулого століття.

Можливо, хтось із знаних українців служив свого часу в збройних силах у Новосибірській області або працював певний час у цих краях чи був у відрядженні… Просимо вас, відгукніться!

У Новосибірську також чекають і на інформацію від тих, хто може повідомити щось цікаве про відомих українців Новосибірщини.

Відомості надсилайте за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за звичайною: Сергей Камышан, а/я 177, Новосибирск, 630090, Россия.

Сергій КАМИШАН.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

На світлині: Герб Новосибірська.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка