Громадська організація „Місцева національно-культурна автономія українців м. Новосибірська”.Спогади про обласний Фестиваль національних культур, на якому новосибірські українці відображали традиції своїх родин

Минулий рік в Новосибірську був об'явлений «Роком сім'ї». В обласних засобах масової інформації було ряд публікацій на цю тему. В тім числі і про національні родини. А 23 грудня 2008 року в Палаці культури залізничнів був проведений традиційний Сьомий щорічний міський Фестиваль національних культур. На ньому кожна національно-культурна автономія обласного центру відображала традиції національних сімей. Пропоную подивитися фоторепортаж про цю подію в житті Національно-культурної автономії українців міста Новосибірська.

Темою фестивалю була тема сім'ї. Тому чудова виставка, організована у фойє силами національно-культурних автономій, включала предмети, пов'язані з національними традиціями у сфері сім'ї, а також фотоматеріали про національні сім'ї, історію яких, тісно пов'язану з історією міста, вдалося прослідити в декількох поколіннях.

Всі представлені стенди викликали величезний інтерес гостей фестивалю. Одними їх кращих стендів виставки на Фестивалі були визнані матеріали української національно-культурної автономії. На стендах були фотографії про національні традиції в моїй сім'ї - Володимира Павука і в родині члена правління української національно-культурної автономії міста Новосибірська Миколи Породька. А також чисельні всілякі українські вишивки, предмети побуту, культури і мистецтва. І найбарвистіші національні костюми були у артистів вокального ансамблю НКАУ міста Новосибірська «Злагода, художній керівник - Галина Швець.

Виставку відвідали мер Новосибірська Володимир Городецкий і голова міської Ради депутатів Надія Болтенко. Вони дали дуже високу оцінку всьому побаченому.

Володимир ПАВУК,

заступник голови української національно-культурної автономії м. Новосибірська.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З членами ансамблю «Злагода» Юліаном Кінзерським, Світланою Антоновою, Світланою Корсун, Галиною Осокіною та Галиною Сафроновою.

Стенди про національні традиції в сім'ях Володимира Павука і Миколи Породька.

Мер Новосибірська Володимир Городецький і член Ради НКАУ Анатолій Міняйло.

Оператор новосибірського телебачення знімає вокальний ансамбль "Злагода".

Баяніст ансамблю "Злагода" Андрій Бітюцький.

Зі мною член Ради НКАУ Микола Породько та співачка ансамблю "Злагода" Ніна Проскурякова.

Стіл з українськими сувенірами.

Епізод Фестивалю.

Репетиція ансамблю "Злагода".

Вишивки із моєї сімейної колекції (привіз зі Львівщини).

На світлинах: Громадська організація „Місцева національно-культурна автономія українців м. Новосибірська". З членами ансамблю «Злагода» Юліаном Кінзерським, Світланою Антоновою, Світланою Корсун, Галиною Осокіною та Галиною Сафроновою. Стенди про національні традиції в сім'ях Володимира Павука і Миколи Породька. Мер Новосибірська Володимир Городецький і член Ради НКАУ Анатолій Міняйло. Оператор новосибірського телебачення знімає вокальний ансамбль "Злагода". Баяніст ансамблю "Злагода" Андрій Бітюцький. Зі мною член Ради НКАУ Микола Породько та співачка ансамблю "Злагода" Ніна Проскурякова. Стіл з українськими сувенірами. Епізод Фестивалю. Репетиція ансамблю "Злагода". Вишивки із моєї сімейної колекції (привіз зі Львівщини).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка