Редактор видання Микола ГанущакПро друкований орган міської Національно-культурної автономії "Українська родина"

“Українська родина” - додаток до обласного щотижневика “В центре событий” (“В центрі подій”). Українська діаспора міста Сургута налічує вже більше 17 років своєї активної діяльності. Спочатку це було культурно-просвітнє товариство “Українська родина” (з 1992 р.), з 1997 року утворено українську національно-культурну автономію. В 2002 році відбулося злиття цих організацій в одну - національно-культурну автономію “Українська родина” міста Сургут, крім того у 2001 році було відкрито Український культурний центр. Пріоритетним напрямом роботи, звичайно, є культурно-просвітня діяльність.

Щомісячний вихід українського додатку «Українська родина» до обласної газети “В центрі подій”, яка виходить накладом 30.000 екземплярів., розпочато у 2004 році. В цьому додатку даються консультації з актуальних питань громадянства, висвітлюється життя української діаспори, культурні події на теренах України.

Редактор – Ганущак Микола Васильович (він же голова національно-культурної автономії «Українська родина»). Телефони 36-35-43, с. 65-08-18. E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З весни 2005 року “Українська родина” має свою електронну сторінку на сайті «Кобза-Українці Росії”.

Наша газета в зв’язку із кризою виходить досить рідко. Плануємо активізувати нашу роботу з початком 2010 року.

«Українська родина» проводить акції по передплаті газети, але вдається досить мало передплатити. Коштів на видання газети ніхто не виділяє: працюємо самостійно, дякуючи свідомості Українців. Активними дописувачами до газети є Литвин Ганна Іванівна, Халімончук Володимир Євгенович. Від України допомоги не було, крім участі в семінарі, який проводився вже 5 років тому у Києві. Спонсорів для газети немає. Видається вона дякуючи підтримці Катаєва Сергія Михайловича – президента телерадіокомпанії «Сургутінтерновини».

Микола ГАНУЩАК,

голова національно-культурної автономії «Українська родина».

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Редактор видання Микола Ганущак.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка